PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608417}

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
8,1 6 335
ocen
8,1 10 1 6335
S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla
powrót do forum gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla

Byłaby 9

ocenił(a) grę na 8

Dałbym 9, bo bardzo mi się podobało. Niepowtarzalny klimat + strzelanka w starym dobrym stylu zamiast chowania sie na chwile za beczke i czekania az zregeneruje się pasek życia, ale...

trafiłem na zakończenie, w którym życzeniem mojej postaci była chęć zostania bogatym - gra skończyła się tak, że zawalił się na mnie sufit sarkofagu.

No super, ale po takiej końcówce nie wiem nadal co się stało ze Striełokiem itp. (tzn. wiem, ale ze spoilerów) i nie mam pojęcia efektem czego było właśnie takie zakończenie - chomikowania kasy przez większość gry?

ocenił(a) grę na 10
viteq_13

Nie wiem czy o tym wiesz, ale ta gra ma 7 możliwych zakończeń i tylko, o ile dobrze pamiętam, dwa z nich są prawdziwe, reszta jest fałszywa. Finał gry ze spełniaczem życzeń, który ty przeszedłeś, jest fałszywym zakończeniem. To jakie zakończenia będą możliwe dla ciebie na końcu, jest uzależnione od stanu twojej kasy i reputacji. Inna proporcja w każdym z tych czynników oznacza inne możliwości wyboru zakończenia gry.

ocenił(a) grę na 10
Dadelog

Dlatego aby poznać wszystkie zakończenia trzeba zagrać kilka razy w stalkera i to różnymi metodami. Jak dla mnie, jest to świetny pomysł twórców gry i jeden z powodów wielkości oraz wyjątkowości Cienia Czarnobyla.

ocenił(a) grę na 9
viteq_13

Ja też to miałem, bo zapomniałem wrócić się do jednego gościa - Doktora i z nim porozmawiać. On nam mówi, że to my jesteśmy Stierłokiem. No, ale zapomniałem z nim porozmawiać i od razu poszedłem do elektrowni jądrowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones