PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608417}

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
8,1 6 317
ocen
8,1 10 1 6317
S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla
powrót do forum gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla

Jakie mieliście zakończenie z 7-dmiu dostępnych?

Ja miałem te związane z hajsem (Bogacz czyli to z tym zawalającym się z dachem elektrowni, które w wyniku omamów [czy czegoś w tym rodzaju] niby spadają monety).

Piszę to, bo z tego co zauważyłem nikt tutaj jeszcze tego tematu nie poruszał do tej pory.

ocenił(a) grę na 7
MrLuigi5577

za pierwszym razem tez "chce byc bogaty" bo poszlem jak głupek do monolitu.Na szczęscie potem znalazlem sekretny pokój i zabiłem tych od projektu

ocenił(a) grę na 9
MrLuigi5577

Przed chwilą właśnie przeszłam i miałam 2 złe i 1 dobre te złe 1 związane ze Spełniaczem Życzeń czyli Naznaczony chciał ,,aby Zona zniknęła" 2 to że dołączyłam do Świadomości - Z a to dobre (czyli prawdziwe innymi słowy) to że Naznaczony zniszczył te kapsuły w których były zwłoki ludzi którzy się poświęcili dla projektu i nagle ni z gruszki ni z pietruszki pojawia się na słonecznej łące i odpoczywa ciesząc się z sukcesu.

ocenił(a) grę na 7
MrLuigi5577

Ja miałem "Chcę aby ludzkość była kontrolowana" i nie rozumiem co się później stało ze Striełokiem, w sensie jak Monolit spełnił to życzenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones