PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611444}

SiN

6,5 272
oceny
6,5 10 1 272
SiN
powrót do forum gry SiN

Goro

ocenił(a) grę na 2

Odkąd słyszałem tą grę, która nigdy nie została wydana na konsoli PlayStation, prawdopodobnie mój wujek grał w to kiedyś dawno temu, choć nie grałem za dużo, ale odkąd przeszedłem na pierwszy etap specjalnej misji, mój sposób na granie na tą grę znacznie się pogorszyło. Miało trochę błędów, ale spowodowały również problemy techniczne związane z długim ładowaniem gry oraz ocena krytyki gier: W późniejszych łatkach długie czasy ładowania zostały znacznie skrócone, chociaż utracono kompatybilność ze starymi zapisami gry, zmuszając graczy do grania w grę od początku lub używania kodów, aby przejść do poprzedniego punktu w grze. Innym poważnym problemem była obfitość błędów i usterek zaśmieconych w całej grze. Niektóre z szerzej zgłaszanych błędów obejmują całkowity brak dźwięku w grze, bossa na końcu rozdziału, który nie mógł się ruszyć, niemożność ukończenia poziomu na jednej ścieżce w grze i ogólne awarie gry. Ta gra była kontrowersyjna, słabo się sprzedała na rynku. Nigdy więcej nie zagram.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones