PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659918}
6,1 2 594
oceny
6,1 10 1 2594
Slender
powrót do forum gry Slender

Mój rekord to 7 kartek ale dalej nie wyrabiam :P Trzyma w napięciu Pierwsza mapka z lasem taka
słabsza ale na przykład Elementary Miażdży odbyt -_-

ocenił(a) grę na 10
rewolwer12

Moim zdaniem najstraszniejszy jest właśnie las i Sanatorium.

ocenił(a) grę na 10
kacper990

Nom w sumie prawda (np. te kible ._.)

ocenił(a) grę na 10
rewolwer12

No. Ale najsłabsza moim zdaniem jest Claustrophobia.

ocenił(a) grę na 10
kacper990

ta :/ ale jest jeszcze Prison jak dla mnie to Prison jest najsłabsze :/

ocenił(a) grę na 10
rewolwer12

Rzeczywiście, za dobre to nie jest.

ocenił(a) grę na 10
rewolwer12

Ja grałem w Sanatorium i dopiero za 5 razem zebrałem 8 kartek i wróciłem do wyjścia.Pewnie chcesz wiedzieć jak tego dokonałem,będę szczery narysowałem mapę ;-)

ocenił(a) grę na 10
kamilw6

: o jaki cziter : xD ja przeszedłem Elementary , Mansion , 7thStreet , Hospice i Sanatorium resztę nie wiem -,-

ocenił(a) grę na 10
rewolwer12

No nieźle,ciekawe kto jeszcze takich rzeczy jak ty dokonał.Panowie polać mu,a ode mnie gratulacje.

ocenił(a) grę na 10
kamilw6

dzięki ale i tak nie za pierwszym razem :P duuuuuuuuużo godzin srania i darcia się na cały głos w chałupie ,,AAAAAAAAAAAAAAA KU#waaaaaaaaaaaaa!!!!" :D

rewolwer12

Proponuje wam panowie zagrać w Slender's Woods z zarysem fabuły naprawdę dobrze to wyszło.

ocenił(a) grę na 10
NaCpAnY

na serio ? Slender i fabula ? o co chodzi ? jak powiesz mi to zaagram :D musze sie rozluznic po wywiadowce :D

rewolwer12

Wszystkie wskazówki i notatki są po angielsku, więc napiszę to, co zrozumiałem. Grasz bohaterem, który postanawia przenieść się do domu w głębi lasu na tydzień(Jest to chyba jego dom z dzieciństwa). Bohater słyszy dziwne odgłosy na zewnątrz domu jednej nocy i postanawia, to sprawdzić. I tu wchodzisz ty do akcji znajdujesz różne notatki i próbujesz się dowiedzieć czym jest to ''coś'' co podąża za tobą w lesie. Więcej nie będę spoilerował sprawdź sam :).

ocenił(a) grę na 10
NaCpAnY

hmmm. tym co za mna podaza to moze byc albo :
a)Justin Bieber
b)PSY z tym swoim tancem
c)Slender
d)Zagrozenie z przedmiotu
Dzieki za tlumaczenie :P znam angielski bo mieszkalem w anglii ale super bedzie zagrac w Slendera z fabula :D

rewolwer12

Chyba wiesz o co mi chodziło :)

ocenił(a) grę na 10
NaCpAnY

ta wiem tylko se jaja robie :) Dasz linka ? :D

rewolwer12

http://www.moddb.com/games/slenders-woods/downloads/slenders-woods-v-11
tu musisz pobrać najpierw program Desura instalujesz odpalasz i ściągasz Slendera (wyszukujesz u góry wpisując Slender's woods lub klikając w zakładce games Most Popular) wchodzisz klikasz install game i grasz.

ocenił(a) grę na 10
NaCpAnY

dobra zrobione o_o a teraz czas odpalic gre o klasycznej godzinie 1 w nocy ;) czekam o__O

rewolwer12

Uważaj.Ta gra może... nie dokończę:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones