PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659918}
6,1 2 594
oceny
6,1 10 1 2594
Slender
powrót do forum gry Slender

Slender wygląda jakby założył odwrotnie garnitur, chodził tyłem i straszył łysiną.
Gra jest nudna.
Mi znudziła się po 40min a inni nie dość że grają w nią po kilka godzin dziennie to jeszcze oglądają na Youtube jak inni grają. Sam nie wierze że wytrzymałem 40min ale chciałem zobaczyć co się stanie jak zbiorę wszystkie kartki. Oczywiście nie zebrałem wszystkich więc wszedłem na YT zobaczyć jaki jest koniec.
Koniec jest początkiem, gra jest zamkniętym kołem co faktycznie jest horrorem.
Słaba fabuła słaba grafika dźwięk troszkę lepszy.
Podsumowując, wszystko słabe i się tnie.

TheDonKilluminati

Zgadzam się w 100% Gra nie jest straszna. Za pierwszym podejściem zginąłem w łazience, za drugim szybko zebrałem wszystkie kartki i gra się skończyła. To tyle, Slender nic więcej nie oferuje więc nie ma co spędzać nad nim więcej czasu bo ani nie dostarczy wrażeń ani nie umili dnia. Gry nie oceniam, bo nie miała być dochodowa, a była udaną realizacją pomysłu kilku osób.

ShaggyTM

Podpisuję się obiema rękami pod tymi postami. O ile można się przestraszyć kilka razy, bo Slenderman wyskakuje nam ni stąd, ni zowąd, o tyle później to już po prostu staje się nudne. Jako przerywnik - sprawdza się doskonale. Jako gra na całe wieczory - nie. Również pozostawiam bez oceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones