PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611299}
6,1 2 524
oceny
6,1 10 1 2524
Sniper: Ghost Warrior
powrót do forum gry Sniper: Ghost Warrior

Najlepsza gra snajperska. Choć zgadzam się, że nie potrzebne i źle zaprojektowane były
momenty strzelania. Ale i tak gra bardzo wciągająca z fajną fabułą, efektami.

ocenił(a) grę na 6
Kacper_Bogusz

Ale za to z jakim zakończeniem!

ocenił(a) grę na 4
Kacper_Bogusz

mnie gra w ogóle nie zauroczyła

szybko z niej zrezygnowałem ;/

4/10

Kacper_Bogusz

Racja najlepsza gra snajperska, ale zakończenie...

użytkownik usunięty
Golden415

Najlepsza gra snajperska? A w "Sniper Elite" to niby saperem się grało?

ocenił(a) grę na 7
Golden415

Zgadzam się z kolegą !.Peeszet bądź patriotą ! ,to jedna z Polskich gier ,która wygląda ładnie ode mnie 8+/10.

ocenił(a) grę na 3
Kacper_Bogusz

chyba najlepsza skradanka... i juz wole byc snajperem w Commandosie

ocenił(a) grę na 4
Kacper_Bogusz

A co z błędami? Bo sporo ich było. Grafika ładna. 4/10 za te wkurzające błędy.

ocenił(a) grę na 5
szuler2

Dokładnie. Gra mogłaby być dobra, gdyby nie wkurzające bugi i idiotyczne AI. Tak to tylko 5+

ocenił(a) grę na 8
Kacper_Bogusz

Najlepsza gra od City Interactive na chwilę obecną. Pamiętam, że przyjemnie się strzelało, nie było żadnych problemów.

ocenił(a) grę na 6
STAMiNA

Gra naprawdę bardzo przyjemna i wg mnie bije na głowe nudne sniper elite. Bawiłem się przednio pomimo dziwnego systemu strzelania i wielu bugów i chciałem dać ocene 7 ale przy zakończeniu prawie wybuchnąłem śmiechem. Niby mam jakieś DLC ale po skończeniu tej gry odechciało mi sie w nie grać. Mam kilka lepszych tytułów czekających grzecznie na dysku :)

Kacper_Bogusz

Jestem prawie pod koniec gry, ale dla mnie to męka... tak mnie ten świat gry przytłacza, że mi słabo po 20 minutach grania i robie przerwy...Może 2 jest lepsza, nie wiem - zobaczę i zagram bo ta część to dla mnie coś pomylonego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones