PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628647}
7,1 3 601
ocen
7,1 10 1 3601
Sniper Elite V2
powrót do forum gry Sniper Elite V2

Osobiscie bardzo lubie gry "skradane" takie gdzie wrog nawet nie wie kto go zabil, tutaj spodziewalem sie czegos takiego , lecz BARDZO sie zawiodlem, jak DEUS-A EX przeszedlem bez zauwazenie mnie przez wroga, genialne obejscia , ogolnie byla great. w tej grze nie ma nic takiego , z realnoscia ma tyle wspolnego co gta z wyscigami. inteligencja wroga daje wiele do zyczenia, odstrzelasz kolesia a jego kompan obok stoi i nie zauwaza tego, same lokacje jakos takie nijakie, spowolnienie lecacej kuli jest fajne ale po 100 razie juz nie moglem na to patrzec. ogolnie oceniam ja jaka slaba, wiec bieglem byle szybciej ja skonczyc.

ocenił(a) grę na 6
mlecz19_filmweb

Potwierdzam, gra wciąga na początku z kolei każdym kolejnym levelem staje się coraz bardziej monotonna i przez to traci na uroku.

ocenił(a) grę na 7
Iraklis

Myślę, że to jest najlepszy opis tej gry. Pierwsze 2-3 misje przeszło się z przyjemnością, ale później w kółko to samo. Nawet po ustawieniu tego spowolnienia kuli pojawia się ono co chwilę (czemu nie ma opcji wyłączenia?!), w wielu miejscach nie da się przejść "bo nie", niewidoczne ściany, gracz zaczepiający się o drzwi i inne części (nieraz trzeba się nakombinować, żeby się odkleił). Do tego kamera czasem jest naprawdę niewygodna. W tej grze często trzeba skorzystać z innej broni, a w tym momencie mamy problem z celowaniem. Celownik koło prawego ramienia, a chcemy z lewej strony za drzwi się wychylić. Opcja ukrycia się (Q) nie działa w tym przypadku, a my musimy wyleźć prawie całkiem za osłonę, żeby wróg był w zasięgu celownika. Co do SI, to faktycznie mogłaby być jeszcze lepsza, szczególnie na najwyższym poziomie trudności. No i jak zwykle, zdarzają się przezroczyste tekstury, przez co strzelając do wroga okazuje się, że pocisk zatrzymuje się na przerwie pomiędzy prętami ogrodzenia. Jeszcze wiele różnych kwiatków jest w tej grze, ale na to 7/10 zasłużyła. Za te pierwsze kilka misji. No i za to, że nie jest niesamowicie długa. Zdążyłem ją przejść zanim mi się całkowicie znudziła.

ocenił(a) grę na 7
Iraklis

Mnie nawet nie wciągnęła na starcie. Ta gra jest odpychająca.

STAMiNA

Jak 90 % tytułów w które grasz !

mlecz19_filmweb

Przede wszystkim zwariowana kamera, obracająć się w okół własnej osi cieżko po wszystkim zorientowac sie gdzie nas myszka ustawiła, miejsca na które normalnie można byłoby wejść tutaj nie można, liniowa, tępi przeciwnicy, brak savewów w czasie gry - po naszym deadzie możemy grać od checkpointa, przesadzone wymagania bo grafa jest tylko niezła - nie powala.

ocenił(a) grę na 8
mlecz19_filmweb

u mnie bylo odwrotnie, myslalem ze nie mozna sie tak skradac jak np w MGS (dlatego mi sie nie spodobala), ale po ktores misji udalo mi sie dojsc do wprawy i przechodzilem kolejne lokacje bez wszczecia alarmu - czyli gra da satysfakcje dopiero wtedy jak sie pozostanie niezuwaznomym, bo otwarta walka z przeciwnikiem byla lipna w tej grze. nie podobalo mi sie tylko ze byla za krotka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones