Kolejny po Crashu genialny remaster trzech tytułów, które za dzieciaka ogrywało się na szaraku. Trzeba tutaj przyznać, że twórcy naprawdę przyłożyli się do swojej pracy. Te trzy tytuły w jednym pod względem graficznym prezentują się jak jakaś wysokobudżetowa animacja. Mając w pamięci oryginały to robi to przeogromne...
więcejCo tu dużo mówić, nie dawno grałem sam w pierwszą odsłonę na PSXa. Teraz miałem grać dwójkę a potem w trójkę i wyszła zremasterowana trylogia. Kupiłem bez wahania i nie żałuję!!, najlepsze było to że nie planowałem zakupu tej gry ani nawet nie oglądałem gameplay'ów. I powiem wam że dzięki temu gra się jeszcze...