PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816524}

Stranger Things 3: Gra

Stranger Things 3: The Game
7,1 239
ocen
7,1 10 1 239
Stranger Things 3: Gra
powrót do forum gry Stranger Things 3: Gra

Strasznie męcząca.O ile na początku gry miałem nawet zamiar postarać się pozbierać wszystkie znajdźki, to pod koniec zacząłem mieć jej (gry) serdecznie dosyć. Nie chodzi tylko o to że gra w późniejszej fazie robi się nudna, ale wręcz męcząca. O ile na początku zwiedzanie różnych lokacji i wykonywanie questów (czy to głównych, czy pobocznych) jest naprawdę interesujące (same zadania też są ciekawe). To po przejściu gdzieś mnie więcej połowy gry zadania zamieniają się w mniej więcej coś takiego: idź zwiedzić rosyjską bazę (ona była chyba na siłę powiększana, by wydłużyć rozrywkę). Produkcja w końcówce aż żyje takimi questami, niestety są to główne misje które musimy wykonać. Problem polega na tym, że te różne bazy, tunele które musimy zwiedzać są identyczne, przeciwnicy mimo że są w miarę różnorodni to często jest ich za dużo. Gra zamiast dać jednego mocniejszego, każe nam walczyć ze 20 zwyklymi. Walka też się szybko nudzi. Ogólnie to nie polecam. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones