PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607736}
6,6 830
ocen
6,6 10 1 830
Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse
powrót do forum gry Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse

Soundtrack

ocenił(a) grę na 6

Kawałki z lat 60 w grze są po prostu genialne i na stałe zagościły na mojej mp3

mhrocznyszatan

Specjalnie tu zajrzałam, by napisać to samo - nie wiem, jak tam gra, ale soundtrack ma rewelacyjny. Trochę kiczowaty, ale w tym tkwi jej urok, znalazłam mnóstwo świetnych kawałków. Musiało nieźle współgrać z samym bieganiem i wyjadaniem ludziom mózgów ;)

Pozdrowienia i niech kisiel mózgowy będzie z Wami ^^

mhrocznyszatan

To są współczesne covery przebojów z lat 50 (akcja dzieje się w alternatywnym '59)

ocenił(a) grę na 7
mhrocznyszatan

Muzyka rewelacyjna! tutaj w przeciwieństwie do Fallouta taka muza była dużym plusem gry.
Macie może linki do jakichś nut?
Ja mam tylko do Mr. Sandman:
http://www.youtube.com/watch?v=qDFmNgmaEe0&feature=player_embedded

Pieniak3

Popatrz w wikipedii na soundtrack, tam masz wszystkie kawałki. OSobiście wolę oryginały...
Fallouta? Muza w Fallout 3 to boskie cudowne arcydzieło!
He's hackin' and whackin' and smackin'...

ocenił(a) grę na 7
Bruce_Lee

Żeby nie było, zdanie:
"Muzyka rewelacyjna! tutaj w przeciwieństwie do Fallouta taka muza była dużym plusem gry." - jest już od dawna u mnie nieaktualne, uwielbiam serie Fallout i nie wiem jak nieprzytomny musiałem być żeby napisać coś takiego...

Pieniak3

We wcześniejszym temacie piszesz, że gra jest "boska", a przyznajesz tylko 7/10 ;)

ocenił(a) grę na 7
LukeInside

I co w związku z tym? Nie mogę tak tej gry określić? To moje osobiste odczucie, nie ocena. Nie nazywam tego arcydziełem, a mówię jedynie, że uwielbiam tą grę.

Pieniak3

Możesz, ale to tak samo jakby powiedzieć, że jakieś danie jest przepyszne, a przyznać jej niezłą ocenę - wprowadza w błąd. No ale to i tak lepiej niż większość ludzi na filmweb, którzy piszą np. "film jest niezły", a widzę daną 8-mkę :D

ocenił(a) grę na 7
LukeInside

He he no spoko, chodzi mi po prostu o to jak świetnie się przy niej bawiłem, ten klimat i humor. Po prostu porównując z innymi grami tego gatunku nie mogę ocenić wyżej, ale rozumiem o co ci chodzi :)

ocenił(a) grę na 9
mhrocznyszatan

Lollipop, lollipop oh lolli, lolli lolli! :D Zgadzam się, soundtrack zaje*isty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones