PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611908}
6,6 82
oceny
6,6 10 1 82
Summoner
powrót do forum gry Summoner

Jak ktoś chce się zapoznać z tym tytułem, to polecam. Summoner to około 30 godzin rozgrywki, która najlepiej dawkować po godzinie na dzień. Angielski spokojnie może zrozumieć osoba średnio nim operująca. Dialogi nie są zbyt rozbudowane. Rozwój postaci dość standardowy. Każda postać ma specyficzne umiejętności. Ogólnie do drużyny możemy przyłączyć 3 z góry narzucone osoby, plus przywołany summon. Jest dużo wyposażenia, choć gdy w ekwipunku znajduje się zbyt wiele rzeczy, to robi się bałagan.

Początek jest dość niemrawy, ale potem gra się rozkręca. Główna historia nawet niezła, przynajmniej nie powodowała ziewania i potrafiła zaciekawić. Dużo walki, bardzo dużo. Po opuszczeniu lokacji i ponownym wejściu do niej potwory się odradzają i niekiedy przychodzi przebijać się przez nie ponownie. Pod koniec gry walka, choć nie stanowiła już wyzwania, to jednak zaczynała nużyć. Twórcy niepotrzebnie przeciągali zakończenie. Po pokonaniu ostatecznego bossa jest do wyboru dwa zakończenia. Oprócz wątku głównego jest wiele zadań pobocznych, ale niestety jak pchniemy fabułę do przodu, to czasami już nie wykonamy rozpoczętego zadania pobocznego.
Grafika prezentuje się świetnie - jak na tamte lata musiał to być rewelacyjny tytuł od strony wizualnej. Jeśli chodzi o audio to nie mam nic do zarzucenia - dźwięki poprawne, muzyka była tłem, choć kilka utworów wpadło w ucho. Ogólnie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones