PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608598}
7,7 4 721
ocen
7,7 10 1 4721
Team Fortress 2
powrót do forum gry Team Fortress 2

Najlepsza klasa

ocenił(a) grę na 10

jak dla mnie to gruby lubie jeszcze pograć dmomanem na mann vs machine

ocenił(a) grę na 9
sadzik444

Ja praktycznie gram wszystkimi ale mistrzostwo osiągnąłem Demomanem i Soldierem

ocenił(a) grę na 10
sadzik444

Skaut i żołnierz.

ocenił(a) grę na 10
lorster

Gruby i medyk

ocenił(a) grę na 8
sadzik444

grubas jest najlepszy i nie ma co się tutaj oszukiwać. Ma aż 300 życia i świetną pukawę na bliskie-średnie dystanse. No a jak znajdzie kanapkę to jest jeszcze groźniejszy, bo rozwali połowę drużyny, schowa się w kąt, zregeneruje sobie całe życie i może rozwalić drugie pół. To chodząca kopalnia punktów...

problem z grubym jest taki, że jest niesamowicie powolny przez co granie nim może być nudne. Ale jako klasa jest najlepszy.

Reszta klas to przydupasy do wykonywania określonych zadań z którymi gruby ma problem ;)

ocenił(a) grę na 8
MegaSzczota

Celny headshot albo nóż w plecy skutecznie sobie z grubym radzi. Plus to, że grubas jako największy cel przyciąga wszystkie kule. Na szczęście w ts nie ma żadnej klasy prime superior, bo są wyważone w taki sposób, że każdy ma swoje nemesis. Dla grubasów sa to snajpy i szpiedzy wobec których jest prawie bezbronny.

ocenił(a) grę na 8
mhrocznyszatan

byłem prawie pewien że taki komentarz zwrotny otrzymam i mam przygotowaną odpowiedź:

a to inne klasy nie giną przez celny headshot albo dźgnięcie?

nie ma postaci nieśmiertelnej ale to grubas posyła najłatwiej do piachu

ocenił(a) grę na 8
MegaSzczota

grubasa najłatwiej jest trafić, zarówno jeśli chodzi o hs jak i o cięcie w plecy.

ocenił(a) grę na 8
mhrocznyszatan

no ale i tak to on posyła najłatwiej do piachu xd

ocenił(a) grę na 8
MegaSzczota

tf2 to nie quake. Nie raz wygrałem całą mapę i miałem najwięcej punktów dosłownie nie zabijając nikogo. Przecież nikt nie widzi twoich statystyk ilu zabiłeś. Nie o to tu chodzi.

ocenił(a) grę na 8
mhrocznyszatan

chodzi o wygraną. Gruby to bardzo ułatwia :) posyła wrogów do piachu i wtedy byle kto może zając punkt, pobiec po teczkę itd. Sam grubas zresztą dobrze teczkę podpieprza :D

ocenił(a) grę na 9
MegaSzczota

Nie ma w tej grze "najlepszej" klasy, jest tak skonstruowana, żeby nikt nie był najlepszy. Gruby niby jest potężny i łatwo zabija całe hordy wrogów, ale jest też banalnie łatwy do trafienia przez snajpera, który może go położyć jednym strzałem.

MegaSzczota

Nie zgodzę się w 100%. Może i faktycznie gruby radzi sobie całkiem dobrze z miażdżeniem wrogów, ale ogarnięty pyro, który ma medyka na plecach potrafi namieszać jeszcze bardziej.

ocenił(a) grę na 8
AVVOL

nie zgodzę się w 101%. Ogarnięty gruby, który ma medyka na plecach potrafi namieszać jeszcze bardziej.

MegaSzczota

To najwidoczniej nie trafiłem jeszcze nigdy na dobrego grubego (:

ocenił(a) grę na 8
AVVOL

może za mało grasz ; o

MegaSzczota

Tak w sumie to jako Pyro załatwiam każdego Grubasa, chodzę dookoła nich i palę aż padną xDD Jak dotąd nie miałem żadnego problemu z załatwieniem graczy grających tą postacią

sadzik444

Grubas owszem ma te 300 hp, oraz Sasze, ale jest wolny i jest ogromy, więc trudno go nie trafić. Najlepiej mi się chyba gra żołnierzem i (o dziwo) Pyro.

ocenił(a) grę na 8
sadzik444

ja lubie grać inżynierem i demomanem

ocenił(a) grę na 8
sadzik444

Nie ma najlepszej klasy. Każda ma swoje plusy i minusy.
Najlepiej gram Sniperem i Engineerem

ocenił(a) grę na 8
sadzik444

Mi zdecydowanie najlepiej gra się Grubym i Medykiem. Najwięcej zadaje nimi obrażeń.

ocenił(a) grę na 10
sadzik444

gruby ma bardzo dobrą broń, bardzo dobrze mi się nim gra

lauriii092

Ale jest bardzo powolny.
Jeżeli chodzi o mnie to moimi ulubieńcami jest żołnierz oraz demoman :)

ocenił(a) grę na 10
Kosarz5

no fakt, jest wolny :((

sadzik444

Gruby i szpieg
O grubym wszyscy powiedzieli , więc powiem coś o szpiegu
1. Niewidzialny
2. Świetne przebrania
3. Świetne maski
4. Saperka
5. Nożyk
6. Rewolwer

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones