PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622913}
8,4 11 060
ocen
8,4 10 1 11060
Tekken 3
powrót do forum gry Tekken 3

Tekken 3 to bijatyka która okazała się najlepszą z najlepszych. Tutaj wszystko było o niebo lepsze, a zmiany widoczne gołym okiem od dwójki o jedynce nie wspominając. Standard przygoda zaczęła się od salonów gier arcade, najpierw dwójka, potem trójka na końcu jedynka, to jednak nie miałem czegoś na zasadzie, że jedynka była brzydka czy dwójka. Wszystkie traktowałem podobnie, ale nie można zaprzeczać że to właśnie trójka jest tym najlepszym z najlepszych.
Super animację, świetnie wykonane postaci, widać było że wyciśnięto wszystko z PSXa, na automatach chciało by się żeby było kiedyś na konsolach i modły graczy zostały spełnione. U kumpla długie godziny popołudniowe przesiedziane i naparzaliśmy jak głupki.
Szło się w piątek 14:00 do znajomego wracało się po 19/20 do domu :D. To były piękne czasy, jeszcze jak było nas trzy albo cztery osoby to robiło się turnieje. No wspomnienia i sentyment do Tekkena 3 największy, a Tekken Ball to już w ogóle ile się przy tym uśmiało i jakie akcje były to głowa mała. W Tekkenie 3 nie było niczego co powodowało poczucie że było coś na siłę wepchane, z każdym przejściem coś odkrywałeś. Na memorkę zapisywałeś wszystko, aby potem mieć cały zapisany progres i jak wpadną znajomi to mieć postaci/tryby i jazda.
Zapraszam na moją skromną recenzję Tekken 3, najlepszej bijatyki jaka powstała na PSXa, gimby nie znajo i to jest właśnie najlepszy Tekken jaki powstał.

https://www.youtube.com/watch?v=kKdi74XuIx8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones