PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607740}
7,7 3 512
ocen
7,7 10 1 3512
Test Drive Unlimited
powrót do forum gry Test Drive Unlimited

Cudna, rozbudowana, sporo aut i motocykli (a z megapackiem jeszcze więcej). Ma idealny system rozgrywki, pozwalający pomiędzy wyścigami samemu dojechać do kolejnego starcia. Poza tym można pojeździć po wyspie dla samej przyjemności ^^ Przydałoby się jednak więcej 'cywilnych' aut (miód że są klasyki), zróżnicowanie pod względem charakteru przeciwników.

ocenił(a) grę na 10
Pikuslaw

Najlepsza wyścigówka jaką znam. Tutaj nawet jazda na klawiaturze sprawia przyjemność. Żaden NFS nie dorównuje TDU! Dużo możliwości, zróżnicowane poziomy trudności i przede wszystkim gra bardzo długa!

ocenił(a) grę na 10
lostek815

Ja na ten przykład jestem fanem serii NFS (mam wszystkie orginały od Porsche 2000 do Hot Pursuit Limited) i całe swoje dzieciństwo przegrałem na NFS-ach ale TDU nie nudzi się nigdy. Już 2 rok gram bez przerwy i nie zamierzam przestać. A megapack to po prostu jak dodatkowa gra za darmo. Tylu samochodów i tras w grze na PC nie znajdzie się nigdzie. Aż rozwaliłem sobie łopatki w kierownicy przez tą grę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones