PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608592}
7,8 8 735
ocen
7,8 10 1 8735
The Elder Scrolls IV: Oblivion
powrót do forum gry The Elder Scrolls IV: Oblivion

Dobra gra ale...

ocenił(a) grę na 7

... przy Morrowind wypada słabo mam badzieje ,ze skyrim bedzie lepsze.

ocenił(a) grę na 7
rafus20l

mi nie przypadł do gustu system levelowania, gdyby nie to to pewnie ciągle bym wracał do tej gry

użytkownik usunięty
rafus20l

Hej, często spotykam się z takimi opiniami. Sam zacząłem przygodę z serią TES od Skyrim, który całkowicie mnie urzekł. Po blisko tysiącu przegranych godzin, sięgnąłem po Oblivion. Na początku trochę przeszkadzała mi bajkowa grafika, ale po kilku dniach przyzwyczaiłem się i naprawdę doceniłem czwartą część TES. Kolejnym krokiem było spróbowanie części trzeciej, jednak tutaj grafika mnie po prostu odepchnęła - poza tym kompletnie nie "czułem" postaci. Pamiętam, że dopiero co wbiegłem do lasu i nagle zaczęło mnie coś atakować z wody. Nie wiedziałem nawet jak mam się bronić/atakować, a przez bardzo słabą grafikę nie widziałem wyraźnie co się dzieję (chociaż przyznam, że w grze dodatkowo była noc, także wszystko było ciemne). Chciałbym się dowiedzieć, czy są jakieś mody do Morrowind, które poprawiają grafikę? I w ogóle, czy polecasz podjęcie jeszcze jednej próby zagłębienia się w tą grę? Jeżeli tak, to możesz napisać jakieś porady jak "dobrze zacząć" tą grę, by się nie zniechęcić (wiem, trochę głupie pytanie, ale dokładnie o to chciałem spytać).

użytkownik usunięty

Odpowiadając na moje własne pytanie: Tak. Oto dowód:
https://www.youtube.com/watch?v=9OgWWCMQViY

:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones