The Last of Us Part II

2020
8,6 4 620
ocen
8,6 10 4620
2 476
chce zagrać
{"type":"film","id":775468,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/The+Last+of+Us+Part+II-2020-775468/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry The Last of Us Part II
 • pio73 ocenił(a) tę grę na: 9

  Rozumiem, że twórcy chcieli byśmy poznali historię Abby. Rozumiem, że chcieli, żebyśmy zrozumieli jej motywacje itd. Jednak nie zmienia to faktu, że zrobiła coś tak złego, że nie mam ochoty nią sterować.

  Więc czego dotyczy moja wypowiedź? Tego, że historia Abby jest zbyt długa. Na pewno miałbym większą ochotę na ukończenie gry, gdyby historia Abby była jakoś o 2 razy krótsza.

  Przez takie denerwowanie mnie, musiałem odstawić grę na 2 miesiące i nie tykać jej nawet. Po tym czasie wróciłem. Wczoraj po 2 miesięcznej przerwie wróciłem do gry i dzisiaj doszedłem do końca gry. Gra świetna, ale jak kurcze się dłuży, kiedy muszę sterować laską, która zabiła mojego ojca?! (mojego = Ellie ; przybranego ojca, wiem).
  Pewnie gdyby tego nie było to byłoby 10/10.

 • Zloty_Deszcz ocenił(a) tę grę na: 9

  pio73 A miło Ci się sterowało laską, która broniła mordercy ojca Abby?

 • pio73 ocenił(a) tę grę na: 9

  Zloty_Deszcz Dużo lepiej. Rozumiem, że musieli przedstawić historię Abby, ale jakby trwała 2 razy krócej to grałoby się dużo lepiej. Jakby ten czas dać Ellie to byłoby mega dobrze.

 • Zloty_Deszcz ocenił(a) tę grę na: 9

  pio73 A mnie właśnie lepiej się grało Abby.

 • Erebecza ocenił(a) tę grę na: 7

  pio73 Mam to samo, sentyment do bohaterów z pierwszej części robi swoje i mi też się dłużyła gra Abby i miałem ochotę odstawić grę. Skróciłbym jej czas conajmy o połowę i zrobił coś żeby można było więcej grać Ellie. Gdy tylko skończył się wątek Abby i mogłem grać Ellie to jakbym na nową poczuł grę. Do tego w wątku Abby było mnóstwo przedłużających to wszystko scenek, jak nie spacery i nauka strzelania w środku gry, to rzucanie piłką do psów albo sceny miłosne.                                                                                               Złoty deszczTe eksperymenty na ludziach które przeprowadzał ojciec Abby też nie były dobre. To taki doktor Mengele tej gry, szukał czegoś robiacy innym krzywdę i ja wciąż jestem po stronie Ellie i Joela którzy mieli od początku dobre intencje i tylko się bronili.