PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775468}
8,7 8 794
oceny
8,7 10 1 8794
The Last of Us Part II
"Ciekawe, czy ludzie wciąż kręcą filmy?" - zastanawia się bohaterka gry, w której metaforyczny "śmietnik... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

"Myślę, że nie ważne jak bardzo się starasz, nie można uciec przed przeszłością." Powiedział Joel w pierwszej części "The Last of Us". To samo mogą powiedzieć osoby, które zagrały w kontynuacje gry studia Naughty Dog, bo to, co zobaczyliśmy i przeżyliśmy, nie da się zapomnieć. Gdy 19 czerwca 2020 roku rozpoczęła się premiera gry, Metacritic rozgrzał się do czerwoności, a świat podzielił się na dwa obozy. Krytycy piali z zachwytu i wystawiali wysokie oceny, a gracze niskie i poczuli się, jakby dostali kijem w głowę. Którzy są bliżej prawdziwej wartości, na jaką zasługuję ta produkcja? To już kwestia osobista i trzeba to uszanować. Ja przedstawię swoją skromną opinię na temat tej niejednoznacznej, ale bezapelacyjnie wartej zagrania produkcji. więcej
Jakie jest "The Last of Us Part II"? Jedyne w swoim rodzaju, na swój sposób niepowtarzalne, momentami zachwycające. Ale i równocześnie czasem nierówne, na pewno niedoskonałe, popełniające grzech dla wielu graczy zapewne niewybaczalny – grzech, który w opinii niektórych stał się jednym z głównych powodów, dla których posypała nam się w pierwszych dniach po premierze gry lawina ocen zdecydowanie zbyt niskich względem jakości produkcji Naughty Dog. więcej
W weekend ukończyłem "The Last of Us Part 2". To chyba pierwsza gra, po której autentycznie miałem koszmary senne. Wstałem totalnie posiekany. Serio, chyba nigdy czegoś takiego nie przeżyłem, a za dzieciaka przechodziłem wszystko, niezależnie od kategorii wiekowej. "Residenty" i "Silent Hille" jedliśmy na śniadanie. więcej
Naughty Dog poszło w niezwykle trudną, ale także ambitną stronę. Wiedzieli, że stąpają po cienkim lodzie, jednak najwidoczniej nie bali się krytyki niezadowolonych fanów. więcej