PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614075}
7,2 834
oceny
7,2 10 1 834
The Thing
powrót do forum gry The Thing

Może sie myle

ocenił(a) grę na 4

Ale sterowanie w tej grze wymyślał ślepy pijany, i naćpany sklerotyk z alschajmerem. Gra byłaby fajniejsza gdyby nie sposó w jaki kontroluje się postać, jak się strzela. Męczące, ale gra fajna

ocenił(a) grę na 8
mim1312

Niegdyś wyszedł patch poprawiający sterowanie (dodający np. obsługę myszy w celowaniu).

ocenił(a) grę na 7
timcer

Który nie działa.

użytkownik usunięty
mim1312

Mi sterowanie pasowało

użytkownik usunięty

mam dla fanów gry miła niespodziankę,otóż od jakiegoś czasu powstaje mod który miesza mocno z założeniach gry,podaje linka do strony na której znajduje się mod:
http://thethingfan.11.forumer.com/viewforum.php?f=4
dodam od siebie jeszcze że kiedy zainstalowałem moda gra zrobiła się jeszcze trudniejsza Oo,chociażby już nie da się zabić mniejszych stworów przy użyciu ołowiu a jedynie paląc ich,usunięto również skryptowane mutacje podwładnych,zresztą jak zainstalujecie moda to zobaczycie co zmienia ;P

ocenił(a) grę na 7

The_Thing_Station_Survival_2011

Oficjalna gra? minigierka? Do nowego filmu.

użytkownik usunięty
shamar

Nie sądzę aby była to mini gierka,może oficjalna gra sam nie wiem:/
anyway znalazłem kolejna gre MMO do filmu,hunt the thing

ocenił(a) grę na 7

No widziałem ją.

Ale tamto jest coś za małe na zwykła gre bo ma jakies 300 MB

ocenił(a) grę na 8
mim1312

moze jestes noobem:Pmnie sterowanie odpowiadalo

ocenił(a) grę na 9
mim1312

Zależy na czym grałeś, sterowanie na PC nie było jakieś tragiczne, natomiast na wersji na PS2 którą mam no to była już katorga i szybsi i wytrzymalsi przeciwnicy sprawiali duuże problemy...

ocenił(a) grę na 7
johnny__92

Największy problem był z bossami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones