PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631588}
8,8 19 505
ocen
8,8 10 1 19505
The Walking Dead: Season One
powrót do forum gry The Walking Dead: Season One

Czas i cena

ocenił(a) grę na 8

Mam pytanie do wszystkich, którzy grali już w grę. Ile czasu zajmuje przejście całej kampani głównej, a później wszystkiego innego, o ile coś jeszcze jest poza tym. I jeszcze to, za ile najlepiej byłoby kupić grę. Jakby, co mowa o wersji na PC.

Rafalino_1000

Przejście wszystkich 5 epizodów to jakieś 10-12 godzin. Jest jeszcze DLC 400 Days, które starcza na jakieś półtorej godziny. Na steamie gra jest za 23 euro - trochę się cenią, dlatego polecam kupić klucz na keye.pl za 60zł.

ocenił(a) grę na 8
nawisher

A mam pytanie co do tych kluczy. Jak one działają. Bo wiem, że są wysyłane na e-mail. Tylko nie wiem jak je trzeba aktywować potem.

Rafalino_1000

Musisz pobrać Steam i założyć konto jest to kompletnie darmowe. Jak już dostaniesz klucz, wchodzisz w bibliotekę i dalej sobie z pewnością poradzisz.

ocenił(a) grę na 8
nawisher

Jakby co mam już konto i do tego trzy gry. Druga sprawa to ta, że na tej stronie jest po angielsku. Z angielskiego raczej nie jestem na tyle dobry, aby najpierw przetłumaczyć sobie wszystkie możliwe wybory, a potem się zastanowić jaki powinienem wybrać. Na allegro też jest klucz do kupienia za 29,50, ale też po angielsku, więc lipa. Tak samo w sklepach nie mogę zobaczyć, a gdy pytam, czy mógłbym zamówić, to odpowiadają, że dla nich gra z 2011 to za późna premiera, aby dało się zamówić. Krótko mówiąc, lipa.

Rafalino_1000

Od czego są spolszczenia, w internecie znajdziesz polskie napisy do każdego epizodu oraz poradniki jak je wgrać. Grę będziesz mieć oryginalną, więc skorzystanie ze spolszczenia nie będzie czymś nielegalnym. 29.50zł na allegro to bardzo dobra okazja, widzę też, że sprzedawca jest zaufany, ja bym brał.

ocenił(a) grę na 8
nawisher

Mam ostatnie 9 godzin, więc się zastanowię jeszcze, bo mam problem z tym, że wypatruję ostatnio dużo naprawdę dobrych okazji, a i z kasą mam trochę gorzej. Zwłaszcza, że muszę oszczędzać ostatnio. Mimo wszystko wielkie dzięki za pomoc, zwłaszcza w takim czasie.

ocenił(a) grę na 10
Rafalino_1000

Ja kupiłem sezon 1+DLC i sezon 2 na G2A za 30 zł z groszami więc moim zdaniem najbardziej się tam opłaca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones