PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631588}
8,8 19 513
ocen
8,8 10 1 19513
The Walking Dead: Season One
powrót do forum gry The Walking Dead: Season One

jak wrażenia przed kolejnym epizodem ja nie mogę się doczekać

ocenił(a) grę na 8
ErroR_8

Biegiem ze szkoły, odpalam kompa, i cicho ;/ Pewnie na wieczór udostępnią 2 episode. CZEKAM!! : )

Mati_Hardcore

No nie widać jak na razie drugiego epizodu, również czekam z niecierpliwością grrr : D

ocenił(a) grę na 8
Gothi_filmaniak

strasznie mnie ciekawi,bodajże 4 odcinek<?> z ciuchciom pędzącą po ulicy

ocenił(a) grę na 8
Mati_Hardcore

Oooo widzę, że nie jestem sam :) Też mnie właśnie ciekawi co oni tam wymyślili. Co do drugiego epizodu to również się doczekać nie mogę. Trochę się zdziwiłem, iż jeszcze go nie wypuścili biorąc pod uwagę fakt, że premiera zaplanowana była na godziny popołudniowe czyli tak jak w przypadku epizodu New Day. Ewentualnie zrobili nas w balona i premiera będzie dużo później. O takiej możliwości czytałem już na kilku stronach.

ocenił(a) grę na 8
tomb2525

telltale game zaslynelo ostatnio z tego ze wywozi w pole graczy...oby nie. tak jestem napalony na ta gre a jak przyjdzie mi czekac kolejny tydzien to nie wytrzymam!!!

ocenił(a) grę na 8
Mati_Hardcore

Z tydzień to jeszcze da się wytrzymać. Ja gdzieniegdzie trafiłem na info jakoby epizody miały być wypuszczane co dwa miesiące, ale mam nadzieję, że to żarty.

ocenił(a) grę na 8
tomb2525

ostatni epizod miał wyjść w okresie przybliżonym do premiery 3 sezonu serialu więc wątpie... wolałbym nie znać dat premier epizodów to bym nie miał takiej chętki na kolejne części ;D

ocenił(a) grę na 8
Mati_Hardcore

Jeżeli chodzi o te daty, to przeczytałem, iż żadna z nich nie jest oficjalnie potwierdzona przez firmę Telltele. Najlepsze jest to, że na każdej stronie figurują te rzekome premiery, co doprowadza mnie do istnej apopleksji. Gdzie nie sprawdzę tam 30 maj.

ocenił(a) grę na 9
ErroR_8

Już czekam miesiąc, bo wykupiłem wszystkie odcinki gry a tu taki klops. 1 odcinek mi się bardzo podobał, a na końcu gry gdy zobaczyłem 'w następnym odcinku' to się załamałem, że tu miesiąc czekania..

ocenił(a) grę na 8
MarcinKa90

podobno to jest dlatego, aby umilić czas podczas oczekiwania do 3 sezonu. jak narazie to wiecej nerwow niz przyjemnosci xd

ocenił(a) grę na 8
Mati_Hardcore

Znalazłem info jakoby najbardziej prawdopodobną datą był 7 czerwca, czyli dzień zakończenia targów E3 aczkolwiek jak zwykle nie jest to pewne.

ocenił(a) grę na 8
tomb2525

na moje nieszczęście gdyż 7 wyjeżdżam na ślub, ;/ ciekawe jakie sa powody opóźnienia premiery

ocenił(a) grę na 8
Mati_Hardcore

Z tego co czytałem na różnych stronach, to nie pierwszy raz kiedy Telltale robi takie rzeczy. Najprawdopodobniej opóźnienie związane jest z tym, iż gra jest dopracowywana w czasie "między, między" mimo tego, iż rzekomo jest już skończona, a ponadto każdy epizod wypuszczany jest dopiero po przetestowaniu go przez Sony i Microsoft.

ocenił(a) grę na 8
tomb2525

ja mam prosbe aby ktos napisal w tym temacie od razu po premierze drugiego epizodu . thx

ocenił(a) grę na 8
Mati_Hardcore

Od razu jak się pojawi, to nie omieszkam pozostawić info tu na stronie :)

ErroR_8

Nope. To wciąż jeszcze nie dzisiaj. Nigdy nie podają dokładnych premier kolejnych epizodów. Zawsze wiadomo tylko miesiąc.

crazy_race

Dzisiaj ma być ale jak narazie nie widać

Gothi_filmaniak

Na razie jest tylko na Xbox Live.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones