PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631588}
8,8 19 513
ocen
8,8 10 1 19513
The Walking Dead: Season One
powrót do forum gry The Walking Dead: Season One

Epizod 3

ocenił(a) grę na 8

Jak wspominałem już kilkakrotnie, na bieżąco będę starał się informował o postępach odnośnie kolejnych epizodów. Cóż, póki co nie jestem w stanie podać dokładnej daty premiery 3 odcinka jednakże podejrzewam, iż nastąpi ona dosłownie na dniach. Przynajmniej powinna. Telltele na swoim oficjalnym koncie na Facebooku umieściła informację, że już gotowy jest odcinek 4. Cały skrypt tego odcinka trafił w ręce twórców gry, więc obecnie prowadzone są prace nad podkładem głosu. Co za tym idzie mamy pewność, że odcinek nr 3 trafił na okres testowy do firm Microsoft i Sony. Z tego też względu, że czwórka również jest skończona (kwesta wspomnianego dubbingu) Long Road Ahead musiało wejść w okres prób na długo przed połową sierpnia. Twórcy zapewnili również, że scenariusz tej części jest jeszcze lepszy nić Starved For Help, więc można się wszystkiego spodziewać. Póki co nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w odrobinę cierpliwości.

tomb2525

Wiedząc jakie były opóźnienia z 2 odcinkiem, a był to prawie miesiąc już nie pamiętam to myślę, że z 3 będzie podobnie. Stawiam na połowę września. Chciałbym się mylić.

ocenił(a) grę na 8
bandofbrothers

Cóż, jeżeli chodzi o drugi epizod, to należy wziąć pod uwagę, iż opóźnienie spowodowane było również tym, że twórcy chcieli zaprezentować grę na wszelkich dostępnych targach gier, które na nieszczęście konsumentów wypadały w czerwców. Teraz opcja targów odpada, a zostają jedynie testy. Jak napisałem, skoro powstał już 4 odcinek gry, to znaczy, że trzeci musiał na długo przed trafić na okres testowy. Ja póki co jestem w miarę cierpliwy. Mam nadzieję, że tak dużej obsuwy już nie będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones