PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631588}
8,8 19 505
ocen
8,8 10 1 19505
The Walking Dead: Season One
powrót do forum gry The Walking Dead: Season One

Gameplay :))))

ocenił(a) grę na 8

No i mamy w końcu fragment. Dla zainteresowanych http://www.youtube.com/watch?v=WJba-i0YjhQ

użytkownik usunięty
tomb2525

no nie wiem co o tym myśleć, nie spodziewałam się co prawda czegoś w stylu L4D, ale jakaś taka trochę dziwna tak gra. chociaż to i tak mnie pewnie nie powstrzyma przed kupnem :P

ocenił(a) grę na 8

Mi się właśnie podoba to rozwiązanie. Niby typowe point and click, ale jednak bawi. Ma się wrażenie jakby się oglądało film, a całość polega na podejmowaniu przez cały czas decyzji.

użytkownik usunięty
tomb2525

wiesz ja nie mówię, że to źle, na pewno to dość niespotykane jeśli chodzi o świat z zombie. no zobaczymy, wiadomo dokładnie kiedy wychodzi?

ocenił(a) grę na 8

Premiera 24 kwietnia, dystrybucja cyfrowa. Nie wiem czy wiesz, ale całość podzielona jest na podajże 6 epizodów, które będą wychodzić po jednym co miesiąc lub co dwa miesiące. Uważam, że to świetny sposób na umilenie czasu do premiery trzeciego sezonu.

użytkownik usunięty
tomb2525

A to jeszcze miesiąc, ok. No słyszałam, można mieć nadzieję, że z biegiem czasu zrobią epizodów trochę więcej. Racja, do października jeszcze dużo czasu tak przynajmniej będziemy dostawać na bieżąco jakieś Walking Dead, bo komiks też dość rzadko wychodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones