PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631588}
8,8 19 508
ocen
8,8 10 1 19508
The Walking Dead: Season One
powrót do forum gry The Walking Dead: Season One

Genialna!

ocenił(a) grę na 10

Gra genialna, uwielbiam gry, w których podejmujesz decyzje samemu i to, co zrobisz wpływa na
dalszy przebieg rozgrywki. Ten można powiedzieć interaktywny film to pozycja obowiązkowa dla
wszystkich, lubiących gry tego typu.

ocenił(a) grę na 9
Maruzel

zagraj w Heavy Rain

ocenił(a) grę na 10
Stilnes

Zagrałem, również znakomita gra to dwie moje ulubione gry, aczkolwiek według mnie, Heavy Rain jest grą ciekawszą i "lepszą"

ocenił(a) grę na 9
Maruzel

Heavy Rain jest "lepszy" bo to tak naprawdę superprodukcja z ogromnym budżetem. Jest na pewno bardziej rozbudowana i daje wiecej możliwość. Walking Dead ma jednak według mnie o wiele ciekawszą fabułę i bardziej wyraziste postaci. Są to w końcu gry fabularne, a w takim wypadku to historia jest najważniejsza.
w WR bardzo fajnie mi się grało, jednak nie za bardzo chciało mi się do niego wracać drugi raz i w sumie żadnego z bohaterów jakoś specjalnie nie polubiłem. od WD natomiast nie mogłem się oderwać i autentycznie przejmowałem się losem postaci (końcówkę przewyłem :p) no i na pewno wrócę do tej gry jak tylko ochłonę (bo jestem świeżo po skończeniu)

Gdyby walkind dead miało taki budżet jak heavy rain, to ta druga gra nie miałaby żadnych szans.

ocenił(a) grę na 10
Stilnes

W sumie, masz rację, Heavy Rain miało większy budżet i to prawda, że fabuła The Walking Dead jest mimo wszystko bardziej wciągająca. Mi jednak podoba się bardziej z tego względu, że to jest mój klimat. Lubię gry kryminalne i w sumie nie tylko gry, bo filmy też. Zgadzam się też z tym, że The Walking Dead ma bardziej wyraziste postacie. Kenny jest bezwzględny, ale widać, że rodzina i przyjaźń to dla niego wartości priorytetowe. Carely była świetna, znakomicie strzelała i gdy rozpoczął się już można powiedzieć jakiś romans między nią a Lee, została zastrzelona. Myślałem, że ja tą Lilly normalnie uduszę...Ale ogólnie masz rację, The Walking Dead to gra z lepszą, ciekawszą fabułą i bardziej wyrazistymi postaciami. Powiedzmy, że postawię obie te gry na równi i obydwie dostały ode mnie po 10 ;). Tak czy inaczej The Walking Dead to gra, jak już wcześniej napisałem, genialna i z niecierpliwością czekam na 2 sezon, chociaż jego projekt dopiero raczkuje.

ocenił(a) grę na 9
Maruzel

Co do reakcji na sytuację Lilly - Carley, to moje odczucia były dokładnie takie same. Normalnie w szoku byłem i pierwszym odruchem była chęć zabicia jej, ale po sekundzie przyszło opanowanie i po prostu powiedziałem jej że dalej z nami nie jedzie. Nie chciałem też żeby Clem widziała więcej przemocy z mojej strony, bo wcześniej niestety była świadkiem jak pomogłem Kenny'emu zabić Larry'ego i jak dałem się ponieść emocjom i przebiłem tego gościa w stodole widłami. W ogóle dla mnie cała gra jest napakowana tak emocjonującymi sytuacjami że szok.

Heavy Rain również uważam za świetną grę, tylko że również dodatkowo w odróżnieniu od Ciebie klimat horrorów i zombie jest mi bliższy niż kryminały, co nie zmienia faktu bardzo byłem ciekaw jak potoczy się historia i jak się zakończy :)

Na drugi sezon WD również czeka z niecierpliwością.

ocenił(a) grę na 10
Maruzel

nie zgodzę się że heavy rain jest lepsze

użytkownik usunięty
Maruzel

Tak, gra genialna :-). Teraz polecam zagrać najnowszego Tomb Raidera B-)

ocenił(a) grę na 9

Jeszcze nie grałem, ale chyba to coś zupełnie innego :p

użytkownik usunięty
Stilnes

Jest ona ARCYDZIEŁEM!

ocenił(a) grę na 9

na pewno sprawdzę :)

użytkownik usunięty
Stilnes

Mam nadzieję że lubisz takie gry ;-)

użytkownik usunięty
Maruzel

Gra super,ale miała kilka wpadek np epizod chyba 4 jak pamiętam,akcja w garażu i Molly pakuje akumulator do plecaka :) he he

ocenił(a) grę na 10

Fakt, tak samo jak wyciągał sobie siekierkę z dupy...tak czy inaczej, gra zajebista, mimo kilku niedociągnięć ;)

ocenił(a) grę na 8
Maruzel

Ostatnio gdzieś przeczytałem, że ma wyjść krótki, darmowy epizod jeszcze przed premierą drugiego sezonu, który będzie miał na celu rozjaśnienie nam, co działo się miedzy 1 a 2 sezonem

ocenił(a) grę na 10
Mati_Hardcore

Ooo... to jest całkiem dobra wiadomość... bo faktycznie to przejście między epizodem 1 a 2 było dosyć zagadkowe

ocenił(a) grę na 10
Maruzel

Mysle, ze moglibysmy grac w tym przejsciowym epizodzie Markiem. Pokazano by upadek bazy wojskowej i jego dolaczenie do ekipy.

ocenił(a) grę na 9
Bogus Linda

Mati napisał o sezonach, nie epizodach.
A co do epizodów, to co tam mogło się zdarzyć? Ekipa się rozgościła w motor inn, Mark dołączył i tyle :p
Sensu w pokazywaniu losów dalszoplanowego bohatera nie widzę.

ocenił(a) grę na 5
Maruzel

ja wybrałem wyrzucenie taj zdziry lily co zabiła Carey a mimo to w nastepnym odcinku pokazali że ukradła RV. tak że trochę lipa. a co nie zrobisz i tak wychodzi na co miało wyjść. sprawdziłem wszystkie 3 rozwiązania i w końcu wychodziło na to samo tak że to też trochę nieprawda.

ocenił(a) grę na 10
agahub37

Jako ciekawostkę, mogę jeszcze dodać, że to, co działo się w grze, to są wydarzenia przed serialem, czyli to co jest w serialu jest później.. . można to wywnioskować po tym, iż Hershel zamyka zombie w stodole by ich wyleczyć, a jednym z tych zombie jest Shawn, który zginął na początku gry.

ocenił(a) grę na 9
Maruzel

No tak. W grze mamy historię od początku apokalipsy, a w serialu Rick się budzi 3(?) tygodnie po jej rozpoczęciu.

ocenił(a) grę na 10
Maruzel

Niekoniecznie, nie wiadomo ile czasu bohaterowie spedzili w Motor Inn, a moim zdaniem jest to mniej wiecej kilka miesiecy. Wnioskujac po tym, ze Mark przywiozl cala ciezarowke wojskowych zapasow, a w 2 epizodzie te zapasy juz sie im koncza.

ocenił(a) grę na 9
Bogus Linda

Przecież było podane: 3 miesiace pozniej

ocenił(a) grę na 10
Radqew

skoro tak, to nie spieram sie.

ocenił(a) grę na 10
Maruzel

Świetna gra fabularna to To the moon!

Maruzel

"uwielbiam gry, w których podejmujesz decyzje samemu i to, co zrobisz wpływa na dalszy przebieg rozgrywki."

A istnieją gry, w których tak nie ma? ;)

ocenił(a) grę na 10
Trias

Oczywiście, jest mnóstwo gier, w których fabuła dzieje się jakby na jednej linii, a tu jest ich wiele, zmieniasz jakby dalszą historię ;)

ocenił(a) grę na 10
Maruzel

Zgadzam się, świetna gra, piękna opowieść potrafi poruszyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones