PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631588}
8,8 19 513
ocen
8,8 10 1 19513
The Walking Dead: Season One
powrót do forum gry The Walking Dead: Season One

Osobiscie nie gralem , ale ogladalem filmiki na YT miedzy innymi uzytkownika Bungo21 (taka
reklama xd ) jak i wielu innych , ale jakos sterowanie do mnie cholernie nie przemawia i ten
dziwny widok tzn. kamera ... Wiadomo ze to jakas innowacja , ale ja osobiscie jestem
zwolennikiem widoku z 1 osoby lub z tylu tak jak np w serii GTA . Grafika ma swoj wlasny
klimat do niej nie mam zastrzezen , kwestia gustu . Fabula hmmm fabula ciezko mi ja ocenic
jesli w cos nie gralem , ale zdam sie na wasze opinie ze sa dobre dialogi itp. Ogolnie w gre
bym nie zagral , czekam na nowa wersje , ktora ma wyjsc prawdopodobnie jeszcze w 2013
roku moze tam sterowanie i kamera bd mi odpowiadac ;) Jestem fanem gier o zombie , mimo
ze nie jest ich zbyt wiele ( dobrych zbyt wiele , w slabe nie mam zwyczaju grywac ) Left 4 dead ,
Dead Island a nawet Call Of Duty w niektorych wersjach jest dodatkowy tryb zabawy z zombie
wiec tez bardzo polecam (nie wiem czy we wszystkich bo gralem tylko w World At War , ale
widzialem na filmikach z innych wersji rowniez ten tryb ) . Takze mam mieszne uczucia co do
tej gry , ale ogolnie polecam chociaz ja obejrzec (na YT) , jest dosc interesujaca mimo ze jak
juz wspomnialem z 5 razy kamera i sterowanie mnie lekko irytuja ;)

ocenił(a) grę na 8
Darthalex

Sterowanie opiera się jedynie na używaniu W,A,S,D. Cała reszta wykonywania jest za pomocą myszki. W końcu jest to gra typu poin&click, ale czy to źle? Skądże znowu. Takie rozwiązanie sprawiło, że ja jako gracz czułem się integralną częścią całości. Całość tak w ogóle przybiera formę interaktywnego filmu, aniżeli typowej gry. To sprawia, że tytuł jest innowacyjny, gdyż oferuje zupełnie inny typ rozgrywki. Przywołałeś tutaj takie tytuły jak Dead Island czy Left4Dead. Jeżeli jesteś zachwycony tego tego typu produkcjami, w których głównym zadaniem jest eksterminacja wszechobecnych hord zombie, to twór Telltale możesz Sobie odpuścić, gdyż po prostu tematyka Ci nie podejdzie. Tak naprawdę to "zombie kill of the week" pojawia się sporadycznie. Tytuł opiera się na zasadach uniwersum Kirkmana czyli na pierwszym planie bohaterowie, ich miłostki, problemy, uczucia, rozdarcia, zmiany itd.

Nowa wersja? Nie słyszałem o takowej. Wiem jedynie, że w tworzeniu jest gra pt. The Walkig Dead Survival Instinct, która będzie koncentrować się na historii braci Dixonów, a która to będzie się opierać na tym samym co tytuł Telltele. Tam bezpośredniej konfrontacji z zombie nie będzie. Gra stanowi coś na wzór AC gdzie w głównej mierze liczy się skradanka, przetrwanie, bycie niezauważonym itd.

ocenił(a) grę na 9
tomb2525

Nie do konca. Jestem fanem Left 4 Dead, gdzie jak napisales, niszczy sie mnostwo trupow, a gra The Walking Dead podeszla mi, bardzo, takze trudno raczej osadzac, czy sie komus nie spodoba czy nie. Co do nowej wersji, moze chodzilo mu o drugi sezon tej gry?

ocenił(a) grę na 8
Snazol

No to jesteś wyjątkiem od reguły :D Przyznam się szczerze, że trochę mało precyzyjnie się wyraziłem. Chodziło mi raczej o to, iż jeżeli osoba nie jest zainteresowana bardziej emocjami i relacjami pokazywanymi przez bohaterów, to gra może przejść u niej bez echa. No nie oszukujmy się, ale w głównej mierze wszystko polega na interakcji z innymi postaciami. Tak samo jak w uniwersum, zombie schodzi na drugi plan. Aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie aby spróbować. Bez tego się niczego nie dowiemy.

Czu chodziło mu o drugi sezon? Nie wydaje mi się. Jak widać nie zapoznał się jeszcze z pierwszym sezonem gry od Telltale, więc tym bardziej nie będzie czekał na drugi. Ja bardziej stawiam na tą grę od Activision.

tomb2525

tomb2525 śledzisz mnie ?;d w moim poscie o serialu tez mi odpowiadales xd Czuje dyskomfort w tym momencie xd

ocenił(a) grę na 8
Darthalex

Naprawdę? :D A faktycznie. To Ty byłeś autorem tego pytania o tzw. bezsens w drugim odcinku. Szkoda jedynie, że nie poprowadziłeś rozmowy dalej.

A wracając do śledzenie, to proszę tak bez dalekosiężnych wniosków :D Rozmawiam na tak wielu stronach, że tracę rachubę z kim, gdzie i o czym rozmawiam.

ocenił(a) grę na 9
tomb2525

Także jestem fanem Left 4 dead (dla mnie to najlepsza gra ever, a z niejednego pieca chleb się jadło) co nie przeszkadza mi w stwierdzeniu,że The Walking Dead jest grą wyśmienitą przygodówką, także kolega wyżej nie jest żadnym wyjątkiem od reguły.
A biorąc pod uwage popularność gry od telltale drugi sezon jest wręcz pewny.

użytkownik usunięty
Darthalex

Jak osoba, która nie grała może się wypowiadać na temat sterowania? Przecież po filmikach nie da się ocenić sterowania żadnej gry. Kamerę tak, ale sterowanie trzeba "poczuć" i samemu sprawdzić jak się gra, a nie oceniać po filmiku.

Nie urodzilem sie wczoraj , ogladalem juz naprawde tak duzo gier w ktore pozniej gralem , ze potrafie juz sie domyslic jakie jest sterowanie ... Co do oceny , kazdy moze oceniac jak chce i co chce , to jest tylko moja opinia , nie musisz sie z nia zgadzac , poza tym jesli ktos by mi powiedzial ze counter strike 1.6 jest beznadziejny i malo ludzi w to gra to tez bym sie klocil nawet jesli byla by to prawda , z prostego powodu - mi sie ona podoba , ale uznaje zdania innych choc moga byc "nietypowe" i calkiem odmienne od mojego ;)

użytkownik usunięty
Darthalex

Wiesz co do oceny to się zgadzam się, każdy może oceniać jak chce i każdy ma swój gust. Chodzi mi tylko o to, że wypowiadanie się na temat sterowania, którego samemu samodzielnie się nie sprawdziło jest trochę ryzykowne. Nie raz może się na filmiku z jakiejś gry wydawać, iż sterowanie jest strasznie niewygodne, a w rzeczywistości jest bardzo dobre. :) Ja mimo wszystko polecam Ci zagrać, jeśli w grach lubisz dobrą fabułę. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones