PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631588}
8,8 19 508
ocen
8,8 10 1 19508
The Walking Dead: Season One
powrót do forum gry The Walking Dead: Season One

Prawda jest taka...

ocenił(a) grę na 8

Gra jest ŚWIETNA za samą fabułe, postacie i możliwosci wyboru jak chcemy grac...Jak pierwszy raz ukończyłem gre to juz miałem dac 10 bo sądziłem że możliwosc wyborów naprawde diametralnie wpływa na rozgrywke ale grając drugi raz i robiąc wysztko inaczej niz za pierwszym raze to finał gry i to co sie dzieje w jej trakcie układa sie tak samo jak za pierwszym razem...Co byśmy nie zrobili to i tak pewnych osób nie uratujemy a finał bedzie taki sam...Mimo wszytsko super.

ElTomeko

Moim zdaniem, twórcom gry nie do końca zależało na tym, byśmy mogli w większym stopniu wpływać na przebieg wydarzeń, tylko o sam fakt towarzyszących Ci emocji podczas dokonywania tych wszystkich wyborów, które tak naprawdę odgrywały ogromną rolę w budowaniu klimatu i napięcia dla gracza. Tak naprawdę, dzięki temu możemy nawet bliżej poznać samego siebie, przez to, jakich wyborów dokonujemy ;) Dla mnie to coś więcej niż zwykła gra :) Zobaczcie sami jak to jest, gdy twórcy skupiają się na scenariuszu, fabule i klimacie, a nie na grafice. Oby WIĘCEJ takich gier!

ocenił(a) grę na 8
Lago0

Zgadza się ale wyobraź sobie o ile ta gra byłaby jeszcze ciekawsza gdyby np. można było mieć pod koniec kogoś ogarniętego kto by Ci realnie mógł pomóc a nie takiego Bena co się przewraca o własne nogi i rujnuje całą grupę. Gdyby wybory nie były tylko "sztuczne" a prawdziwe to ja bym dał 10. Grafika komiksowa dodaje tej grze uroku bo z reszta jest na podstawie komisu.

ElTomeko

Polecam sprawdzić grę '' Wolf among us '' - najnowsze dzieło twórców WD :) Identycja koncepcja gry, jednak tu decyzje mają większe znaczenie na przebieg fabuły, takie odniosłem wrażenie :p Na razie jest 1 epizod, gierka naprawdę kapitalna :)

ocenił(a) grę na 8
mmaakkss

Dzieki za podsunięcie tej gierki. Widze ze dopiero co wyszła chyba? Na pewno zagram ale poczekam chyba na jakieś spolszczenie:)

użytkownik usunięty
ElTomeko

Co by nie mówić o wyborach to fabuła na pewno jedna z lepszych w grach wideo. Strasznie smutne zakończenie ale fakt gdyby wybory miały większy wpływ to by było całkiem wypas

ocenił(a) grę na 8

Ciekawe jak to z tymi "wyborami" będzie w Wolf among us....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones