PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631588}
8,8 19 505
ocen
8,8 10 1 19505
The Walking Dead: Season One
powrót do forum gry The Walking Dead: Season One

Witam pytanie jest takie czy będzie spolszczenie do epizodu 1 jak będzie to kiedy ???

Z góry dziękuje za odpowiedź !!!

ocenił(a) grę na 8
ErroR_8

Na stronie encyklopedia gier jeden użytkownik powiedział, że wziął się za tłumaczenie jednak nie wie dokładnie kiedy wpuści do sieci ponieważ bardzo ciężko jest grę spolszczyć tak aby wszystko miało ręce i nogi.

tomb2525

gdzieś czytałem w recenzji gry,że nawet średnio ogarniający język angielski może bez problemu dac radę ,więc licze,że sobie poradzę:D

yapanence

właśnie przeszedłem epizod 1 za specjalnie spolszczenie nie jest potrzebne nie ma trudnych dialogów można się domyślać

ocenił(a) grę na 8
ErroR_8

Z tymi trudnościami to nie chodzi o sam język, ale żeby tak wszystko dopasować aby w odpowiednich momentach się pojawiało itd. Zresztą dla mnie ono jest kompletnie niepotrzebne, ponieważ poziom angielskiego nie jest wysoki

ErroR_8

Takie gry, znaczy wydane w epizodach, nigdy nie są w Polsce tłumaczone. Jedynym wyjątkiem było Sam & Max Sezon 1

ErroR_8

Bez sensu robić spolszczenia to tylko strata czasu...
Angielski w grze jest bardzo prosty wiec nawet gimbusy nie powinny mieć problemu.

ErroR_8

Spolszczenie już jest sam je użyłem i jest na wysokim poziomie.

ocenił(a) grę na 10
ErroR_8

Tutaj jest spolszczenie. Działa i jest ok. http://grajpopolsku.pl/downloads.php?download_id=347

saito85

Kurde to mnie totalnie zaskoczyło O_o

ocenił(a) grę na 10
crazy_race

No widzisz. Lepiej się miło zdziwić niż rozczarować. Spolszczenie jest ok. Gierka też fajna.

saito85

To niech teraz zrobią tłumaczenie Tales of Monkey Island albo Sam & Max Season 2 i/lub Season 3 :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones