PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631588}
2 821
chce zagrać
The Walking Dead: Season One
powrót do forum gry The Walking Dead: Season One
ocenił(a) grę na 8
WODNY

ojejojejojej :3
widziałam na jednej stronie zdjęcia i wygląda na to, że grafika będzie komiksowa :3
nie mogę się doczekać! :)

zoltyzielonywidelec

Grafika w żadnym wypadku nie będzie komiksowa. To mogły być tylko arty wstępne a wracając to tematu postu. Tak, gra jest na podstawie komiksu i akcja będzie rozgrywać się równolegle do tego co się w komiksie dzieje. Ja bym się cieszył gdyby właśnie w grze w jakimś momencie gry znalazł grupę Rica i razem podążali przez USA.

ocenił(a) grę na 8
kamil10025

Jak to nie będzie komiksowa, przecież widać na pierwszym gameplay, że grafa właśnie jest komiksowa :]

elo84

A przypatrz się kiedy dałem swój wpis :) Na tamten czas nie było żadnego info odnośnie grafiki a o reszcie już nie wspomnę

ocenił(a) grę na 8
kamil10025

Racja ,wybacz nie spojrzałem na datę :] ale można było to przewidzieć... ;)

ocenił(a) grę na 8
WODNY

Oto fragment opisu, który znalazłem na hatak "Akcja skupia się na innej grupie ocalałych, którzy próbują uciec z Atlanty opanowanej przez zombie. Dzięki temu gracze będą mogli doświadczyć pierwszych dni po tym, jak zombie zaczęły opanowywać świat. Fabularnie ich historia będzie wiązała się z wydarzeniami z komiksu i serialu."

elo84

dokładnie i tak jest, oprawa-komiksowa, dla mnie plus, nawet fabularnie w porządku :) tylko strasznie krótka ... ale na pocieszenie dodam, że jest Glenn ! ;)

ocenił(a) grę na 8
InuyasHa

Tak Glen jest, widać go na nowym trailerze z gry http://www.youtube.com/watch?v=fhL776xz9YU&feature=player_embedded ;)
BTW pojawił się już 1 epizod z gry w sieci :)

ocenił(a) grę na 8
InuyasHa

Krótka bo gra podzielona na epizody. Co do samej rozgrywki. Uważam, że rozwiązanie w stylu point&click idealnie pasuje do TWD. Ma się cały czas wrażenie jakby się miało przed oczami film bądź serial. Grafika także bardzo mnie zaskoczyła, w pozytywny sposób oczywiście. Umieszczenie w uniwersum TWD historii nowej grupy było strzałem w dziesiątkę. Lee, mimo tego, że ma wiele cech podobnych do Ricka, jest taki bardziej plastyczny. Poza tym każda postać w jakiś sposób uzupełnia naszych ocalałych. Każdy jest inny co mnie bardzo cieszy. Jedyny minus to właśnie to, że jest strasznie krótka, bo podajże 2h grania. PS. kolejny epizod 30 maj.

tomb2525

wiem, że krótka, bo podzielona :P ale akurat zaczęłam się rozkręcać, a tu już koniec gry :p
mimo wszystko - również oceniam ją na plus :)

ocenił(a) grę na 9
InuyasHa

nie tylko w Twoim przypadku tak bylo, narobili smaka i teraz badz madry i czekaj tyle czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones