PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631588}
8,8 19 505
ocen
8,8 10 1 19505
The Walking Dead: Season One
powrót do forum gry The Walking Dead: Season One

Telltele w końcu ruszyło z tematem i pokazało nam nową zapowiedź wspomnianego epizodu nr III. Tutaj link

http://uk.ign.com/videos/2012/08/27/the-walking-dead-the-game-episode-3-long-roa d-ahead-trailer

Cóż, ewidentnie widać, iż firmie można wierzyć. Ich zapewnienia odnośnie rozmachu (jeżeli w ogóle można tutaj o czymś takim mówić) Long Road Ahead jak najbardziej się sprawdziły. Dostaliśmy jedynie zalążek, jednak coś mi się wydaje, że to jedynie wierzchołek tzw. góry lodowej. Czekam z naprawdę ogromną niecierpliwością. Napisali również, że premiera nastąpi bardzo szybko. Oby była w tym tygodniu.

ocenił(a) grę na 8
tomb2525

Cóż, lekkie sprostowanie. Po sprawdzeniu stanu rzeczy na stronie IGN, okazało się, że premiera planowana jest na 31 sierpnia (sobota). Telltele lekko się zagalopowało z połową sierpnia, jednak lepiej później niż wcale, choć i tak się pospieszyli w porównaniu z epizodem II.

ocenił(a) grę na 8
tomb2525

Wreszcie jakieś konkrety |||| Dzięki

ocenił(a) grę na 8
Mati_Hardcore

Mam jeszcze lepsze konkrety. Otóż, Telltele oficjalnie zabrało głos w sprawie i zapowiedziało, iż premiera 3 epizodu dla PS3 nastąpi już DZISIAJ!!! Co za tym idzie okres testowy zakończył, więc na resztę platform gra winna ukazać się jutro, bądź troszeczkę później, lecz ta kwestia dotyczy jedynie platformy Xbox 360. Jeżeli nie będzie żadnych przeciwności, to od dnia jutrzejszego każdy będzie mógł cieszyć się TWD w swoim własnym prywatnym zaciszu.

tomb2525

SHIT! Clem i spluwa no to będzie jazda. Moje pytanie odnośnie II epka. Wzięliście żarcie z samochodu i bluzę czy daliście sobie spokój? Na jednych zwiastunach widać jak Clem ma bluzę, na tym Twoim nie ma.

ocenił(a) grę na 8
bandofbrothers

Ja wziąłem i ma. Samym trailerem natomiast nie można się sugerować, gdyż zmontowany jest z gry, którą prowadził inny gracz. On najwidoczniej poszedł w innym kierunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones