PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631588}
8,8 19 505
ocen
8,8 10 1 19505
The Walking Dead: Season One
powrót do forum gry The Walking Dead: Season One

... i się kuźwa popłakałem. Ostatnia scena z Lee, brak słów. Pierwszy raz przy grze mi się coś
takiego zdarzyło. Na moje usprawiedliwienie przyznam, że nie jest to zwykła gra. Fabuła wciąga
niesamowicie. Jedna z najlepszych gier wszech czasów.

ocenił(a) grę na 9
idiota92

Wiesz od czego jest opcja spoiler? Twój nick adekwatnie opisuje twoją osobowość.

ocenił(a) grę na 10
Bartonson12

dzięki:) a tak poza tym powiedz mi co konkretnie zaspoilerowałem? to, że gra ma ostatnią scenę? do tego w scenie tej występuje główny bohater? przepraszam, więcej nie będę:)

ocenił(a) grę na 9
idiota92

Hmm, napisałeś że się w ostatniej scenie popłakałeś, czyli musiało się zdarzyć coś smutnego...o niespodzianka! występował w niej główny bohater? Ciekawe co może przyjść do głowy osobie która nie przeszła gry lub miała ją w planie? Czy wy do cholery nie potraficie zrozumieć że jest opcja ,,spoiler''?

ocenił(a) grę na 4
Bartonson12

Masz rację, to samo powiedzieli mi znajomi. Jaka to ostatnia scena jest smutna (zakończenia zacząłem się domyślać zanim rozpocząłem grę)... Nastawiłem się na produkcję, która będzie fabularnym arcydziełem.

Przeszedłem, pojawiły się napisy a ja się zacząłem zastanawiać gdzie to "niesamowite" zakończenie i ta smutna scena?

ocenił(a) grę na 9
ShaggyTM

Tak to właśnie jest. Niektórych spoilery nie denerwują, ale nie zdają sobie sprawy z tego że innym, nawet najdrobniejszy szczegół potrafi zepsuć zabawę. Mimo to polecam Ci sięgnąć po sezon drugi. Nawet jeśli trochę Ci się spodobał sezon pierwszy, to w drugim regularnie możesz przechodzić grę wraz z premierą nowych odcinków. W ten sposób przejdziesz grę równocześnie z innymi i nie natkniesz się na spoilery :)

ocenił(a) grę na 4
Bartonson12

Postaram się omijać tematy z sezonem drugim. I jak będzie w dużej promocji to pewnie kupię całość :)

ocenił(a) grę na 10
Bartonson12

Wkurzają mnie ludzie, którzy narzekają na spoilery. Po co czytacie komentarze skoro nie przeszliście jeszcze gry? To oczywiste, że komuś się zdarzy nieświadomie coś wypaplać. Ja wchodzę na filmweb dopiero po tym jak coś obejrzę, albo przejdę grę w całości.

ocenił(a) grę na 9
Haoska

Nie chodzi o to, grę przeszedłem jeszcze w 2012, ale opcja spoiler jest od tego, żeby właśnie użytkownik mógł swobodnie przeglądać forum. Może chce znać opinie innych graczy o produkcji, albo szuka jakiegoś tematu a tu...bum! I co wtedy? Taka opcja nie jest dodana bez powodu.

ocenił(a) grę na 10
Bartonson12

Dlatego ja wolę nie czytać nic.

Haoska

Zgadzam się, że trzeba uważać na forach, ja dziś ukończyłam grę i dopiero tu zawitałam.

ocenił(a) grę na 7
idiota92

Zgadzam się z tobą. I moim zdaniem nie ma tu żadnego spoileru, to chyba oczywiste, że zakończenie będzie wzruszające? :P

ocenił(a) grę na 9
uru_the_neochild

Raczej nie jest oczywiste. Dużo osób myślało że wszystko skończy się inaczej.

ocenił(a) grę na 7
Bartonson12

Ale ja nie mówię o kończeniu się tak czy inaczej... Mówię, że chyba nie ma nic dziwnego w tym, że zakończenie książki/filmu/gry jest czyimś zdaniem wzruszające i że ktoś się popłakał. Jeśli mówiąc "Dużo osób myślało, że skończy się inaczej" masz na myśli, że dużo osób myślało, że gra nie jest wzruszająca, no to co z tego? To nadal żaden spoiler.

ocenił(a) grę na 9
uru_the_neochild

Gość zdradza jakie emocje mu towarzyszyły podczas kończenia gry, czyli ktoś wie że było ono smutne, przez co nie będzie już aż tak bardzo zaskoczony, lub domyśli się zakończenia.

ocenił(a) grę na 7
Bartonson12

Nie uważasz, że trochę naciągana jest twoja teoria? :P Nie musiało być smutne, a jedynie poruszające, żeby ktoś się popłakał. A zakończenie z jednej strony i bez tego łatwo przewidzieć, a z drugiej trudno, bo jest tysiąc innych możliwości.

ocenił(a) grę na 9
uru_the_neochild

Nie uważam że jest naciągana. Kiedyś ktoś zdradził tutaj na filmwebie że też czuł smutek podczas zakończenia, że wybuchła taka wojna że dostali bodajże bana za wyzwiska i off-top( temat był zadany chyba przy jakimś filmie ). Chociaż zakończenie może i łatwo przewidzieć ponieważ w dzisiejszych czasach takie zakończenie historii jest bardzo modne.

ocenił(a) grę na 9
idiota92

jeszcze Mafia ma wzruszające zakończenie ;)

ocenił(a) grę na 10
Kubyra

nie grałem, ale może spróbuje:)

idiota92

oznacz, że to spoiler

idiota92

Polecam Heavy Rain... Najmocniejsza gra z jaką miałem do tej pory do czynienia pod względem zaangażowania gracza w rozgrywkę.

gramer_filmweb

Zgadzam się, baaardzo emocjonująca. Walking dead było smutne, ale łezkę uroniłam na Heavy Rain, i to nie jedną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones