PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631588}
8,8 19 508
ocen
8,8 10 1 19508
The Walking Dead: Season One
powrót do forum gry The Walking Dead: Season One

Znowu gram.

ocenił(a) grę na 10

Nie mogłem oprzeć się pokusie,by znów zagrać w to arcydzieło. Ta gra jest niesamowita, jedyna
gra przygodowa, która wzbudza we mnie tyle emocji. POLECAM!

ocenił(a) grę na 10
SzalonyGoblin

POPIERAM! Najlepsza gra w jaką grałem!!!!!

ocenił(a) grę na 9
bartmix

Nie jest to może najlepsza gra, ale chyba najbardziej poruszająca w jaką kiedykolwiek grałem.

ocenił(a) grę na 10
SzalonyGoblin

Nie jest może najbardziej poruszająca, ale w ciemno mogę stwierdzić, że takich emocji nie odczuwałem od mojej ostatniej przygody z grą Mass Effect. W pewnych momentach po prostu brakowało słów. Niesamowita oprawa muzyczna, a droga jaką przebyli Lee i Clementine uderzyła mnie bardziej w serducho niż wszystkie sezony WD razem wzięte. To się nazywa mistrzostwo storytellingu. Pan Lee Everett zalicza się do grona moich bohaterów.

ocenił(a) grę na 10
SzalonyGoblin

Przez tą grę popłakałem się jak dziecko. W życiu nie pomyślałbym, że gra typowo przygodowa będzie w stanie zainteresować mnie od początku do końca. Szczerze polecam!

ocenił(a) grę na 10
Annorion

Ja rownież po raz drugi zasiadam do pierwszego sezonu. Magiczna gra, i bohaterowie. I ta końcówka...

ocenił(a) grę na 10
Annorion

Głupio się przyznać, ale przy zakończeniu moje oczy były mokre od łez. Bardzo polubiłem postać którą gram, a tu nagle... Koniec?
To był dla mnie niemały szok, myślałem że za żadne skarby którakolwiek gra mnie tak zaskoczy a tu nagle takie zaskoczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones