PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631588}
8,8 19 505
ocen
8,8 10 1 19505
The Walking Dead: Season One
powrót do forum gry The Walking Dead: Season One

premiera

użytkownik usunięty

premiera gry już była ;> dziś przeszłam

i jak?:) ja dzis zakupiłem rano,przypomniało mi sie,że mam wolne akurat 400microsoft points:) zagram wieczorem ,bedzie klimat^^

użytkownik usunięty
yapanence

Ja akurat na ps3. Szczerze mowiac myslalm ze gra bedzie bardzo srednia, a nie wyszlo tak zle. Taka przyjemna gra, gdy masz troche czasu wolnego wieczorem :> szkoda mi tylko ze tak krotko.

nooo, iczekanie miesiąc do drugiego epizodu;/ wieczorkiem przysiądę i zdam sprawozdanie jak sie podobało:D

użytkownik usunięty
yapanence

Ok xd. No wlasnie tyle czekania.. fajnie by bylo gdyby zrobili pozniej jeszcze wiecej epizodow, bo nawet te 6 lacznie to na dlugo nie starczy

w ogole na ps3 ile kosztuje jeden epizod?:) na xa wychodzi mniej więcej 19zł jakoś:)

użytkownik usunięty
yapanence

Jeden kosztuje 18, ale ja kupilam od razu wszystkie i to bylo 64zl. :>

lepsze rozwiązanie:) ja akurat miałem wolne 400pkt więc jako fan walking dead kupiłem:) na całość nie miąłem punktów;/

użytkownik usunięty
yapanence

A ile bylo za calosc? Ja na xbox na poczatku myslalm zeby to kupic, ale przez ta ostatnia dziwna aktualizacje xbox jest nie do uzytku zbytnio.

na xa chyba 1600pkt jezeli dobrze pamietam:) niestety nie moge przyjąć zaproszenia na filmwebie,ale zapraszam do znajomych na XBOX LIVE,mój nick to Zoidberg PL

użytkownik usunięty
yapanence

A to sporo, nie mam konta na xbox live i predko tez samego xboxa raczej nie wlacze po tym co sie z nim stalo :p

ocenił(a) grę na 8

Z nieoficjalnych informacji wynika, że jest duże prawdopodobieństwo, że gę będą wydawać sezonami tak jak serial, ale wszystko zależy jak poprowadzą do końca to co mamy teraz i czy zgodzi się na dalszą realizację Kirkman. Jeżeli nadal będą ciągnąć to albo będziemy dalej oglądać poczynania grupy Lee albo dadzą nam nową grupkę, co dla mnie akurat jest głupim rozwiązaniem. Ta co mamy teraz ma ogromny potencjał i boję się, że w 6 epizodach nie uda się im wszystkiego pokazać. Ja osobiście liczę na to, iż grę będą ciągnęli bardzo długo dlatego, że przez cały czas jest styczność z TWD a ponadto projekt wyszedł im bardzo dobry. Mogę wręcz powiedzieć iż rewelacyjny w porównaniu np. z Left 4 Dead, jednak nie wiem czy można te dwie gry do siebie porównywać.

użytkownik usunięty
tomb2525

No właśnie grupa jest super, a tak jakby np. trafiały się postaci z komiksu/serialu tak jak był Hershel albo Glenn to już w ogóle byłoby świetnie. Miło by było gdyby te info okazało się prawdą, nie mówię tu co prawda o jakimś tasiemcu, no ale chociaż trochę żeby było dłuższe ;>

ocenił(a) grę na 8

Z tego co wiem to w planach było aby grupa Lee trafiła na grupę Ricka. Miał być nawet poświęcony na to jeden epizod czy tam dwa ale czy do tego dojdzie to nie mam zielonego pojęcia, bo jakby to ująć temat umarł śmiercią naturalną :) Ale nawet jakby było tak jak mówisz, czyli np pojedyncze postacie np. Andrea to było by super.Co do tasiemca. Mi by to nie przeszkadzało, byle by mieli jakiś pomysł. Gra charakteryzuje się tym, że stawia na relacje międzyludzkie a nie durną eksterminację co stawia TWD na piedestale.

użytkownik usunięty
tomb2525

Racja, w sumie nawet jakby to był tasiemiec to i tak sądzę, że ludzie by to kupili, szczególnie że jeden epizod te 18 zł (ps3) wielkie pieniądze to to nie są, a dają szczęście ;d. Podoba mi się też,tak jak mówiłeś, że tu nie chodzi o same zombie, jakbym chciała po prostu postrzelać to left4dead ewentualnie dead island.

ocenił(a) grę na 8

To właśnie wyróżnia TWD spośród innych gier tego typu. Powiem szczerze, że miałem lekkie obawy, iż mogą zepsuć ten projekt bo to w końcu firma Teltelle odpowiedzialna za grę Park Jurajski, ale o dziwo włożyli ogrom pracy i wyszedł im bardzo mocny tytuł. Biorąc pod uwagę zapowiedź kolejnego epizodu może tak nadal zostać. PS. ja się zastanawiam co oni tym pociągiem wykombinowali. Rander można zobaczy w grze jak coś.

użytkownik usunięty
tomb2525

Tez jestem milo zaskoczona, bo o telltale slyszalan, ze srednie robia. A no widzialam ten pociag przy bodajze 4 epizodzie :> powiem tez szczerze, ze momenty o rodzinie lee byly naprawde smutne

ocenił(a) grę na 8

Ja już jestem przyzwyczajony do tych strat rodzin w TWD. W komiksie było ich od groma i jeszcze trochę i powiem Ci szczerze, że już się do tego nawet przyzwyczaiłem. Tak jak bohaterowie, jednak w grze tak to zostało pokierowane i ukazana, że naprawdę mu współczułem. I do tego ten łamiący się głos Lee. Osoba pokładająca wokal jest fenomenalna pod tym względem. Ciekawe kogo zatrudnili ?

użytkownik usunięty
tomb2525

Dobrze byłoby wiedzieć ;> No w komiksie rzeczywiście umierali i trudno, jedyne co mnie w sumie ruszyło to scena Tyresee i Lori. Chociaż w serialu nie wiem czy tęskniłabym za nią. Irytuje.

ocenił(a) grę na 8

Mi najbardziej było szkoda Amy , Tyreesa i Dale'a. Bardzo fajnie współgrali w grupie i byli ciekawymi postaciami. To co nam teraz zaserwowano czyli Abraham i jego kumple to marna próba zastąpienia niesamowitych pierwowzorów. No ale cóż, taka byłą wizja Kirkmana. Co do Lori. Scena, jakby to ująć "łapała za serce" ale tylko z tego powodu, że zginęła Judith i powiem szczerze, że później zapanowała taka pustka, choć samej postaci Lori mi nie szkoda, bo jej śmierć dała możliwość na połączenie się Ricka z Andreą, którzy według mnie świetnie do siebie pasują.

ocenił(a) grę na 10
tomb2525

To nie gra, to bardziej interaktywny film (jak wszystko od Telltale) ale siadasz przed monitorem i się przyklejasz do niego literalnie bo jesteś tak ciekaw co się stanie z bohaterami w kolejnych scenach, że szczena opada. Dla mnie rewelacja...

ocenił(a) grę na 8
Zilla

Mimo pewnych obaw co do gry, muszę powiedzieć, że wyszła super. Tellte pierwszy raz wiedziało co robi.

ocenił(a) grę na 9
tomb2525

1 episod bardzo dobry, czekam na nastepne oby tylko byly dobre badz lepsze niz 1 : D

ocenił(a) grę na 8
m0t0

Mogą być nawet lepsze. Po pierwsze zaostrza się konflikt na drodze Lee-Lily + jej ojciec. Z relacji Lee i Carly może coś się narodzić. Cały czas rozwój Clementine. Do tego nie wiadomo jak dalej potoczy się historia rodziny Kenniego. Z zapowiedzi wynika, że trafimy na jakiś bandytów więc znając życie trzeba będzie podjąć jakieś trudne decyzje. No tak się przynajmniej u mnie plasuje dalsza akcja. A tu jeszcze trzeba dobre 3 tygodnie czekać. No rozbój.

tomb2525

Ja przechodzę na dwa sposoby. W pierwszym uratowałem Douga w drugiej Carly. Jeśli jedna z tych postaci umiera to pewnie te postacie są przypisane na straty. Nie brałbym ich pod uwagę. Największą rolę pewnie będą pełnić Lee, Clementine i rodzina Kenniego. Lily i jej ojciec pewnie też kopną w kalendarz.

ocenił(a) grę na 8
bandofbrothers

A czytałeś komiks? SPOILER Lily jest postacią komiksową więc raczej nie zginie. Prędzej odejdzie z grupy. Co do Carley czy tego drugiego to nic nie wiadomo. Po tym uniwersum wszystkiego się można spodziewać.

tomb2525

Czytałem komiks do 12 tomu czyli 72 zeszytu. Nie mogę sobie przypomnieć tej postaci możesz mi powiedzieć, która to?

ocenił(a) grę na 8
bandofbrothers

Jeżeli do 12 tomu to znaczy, że przez więzienie już przeszedłeś. Lilly jest członkinią gangu Gubernatora, która postrzeliła z jego rozkazu Lori z Judith, a później zabiła samego Gubernatora. Co się dalej z nią stało nie wiadomo. Jedyne co pokazana to to, że z pozostałymi ocalałymi zabarykadowała się w otoczonym przez zombie zabudowaniu więziennym.

tomb2525

No to wiem, która to, ale nie pamiętam, aby padło tam jakieś imię.

ocenił(a) grę na 8
bandofbrothers

Było było. Jeżeli chcesz to możesz sprawdzić na walking dead wiki :)

tomb2525

Mam komiks na kompie, dałem na końcówkę 8 tomu i pada imię Lily. Jestem ciekaw co się z nimi stało jak ukryli się w więzieniu. Ciekawe czy Kirkman wróci do tego.

ocenił(a) grę na 8
bandofbrothers

Wrócić nie wróci ponieważ powiedział, że więzienie i wszystkiego wątki z nim związane to dla niego przeszłość. Dla niego najważniejsze jest pójście z historią Ricka do przodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones