PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643537}
8,5 3 316
ocen
8,5 10 1 3316
To the Moon
powrót do forum gry To the Moon

Graliście już? Jak wrażenia? Zaskoczył mnie brak dialogów, ale ten pomysł właściwie nic nie zepsuł.

ocenił(a) grę na 10
edyta666

Ja się niestety całkowicie zawiodłem na Bird Story. Możliwe że miałem zbyt duże oczekiwania po To the Moon, która jest najlepszą grą w jaką grałem. Biorąc pod uwagę długi czas w jakim ta gra powstawała, to spodziewałem się czegoś o wiele lepszego.

ocenił(a) grę na 9
tsw90

Ale jednak dałeś 10/10. :D Opowiedz o swoich oczekiwaniach może. Ja nie spodziewałam się niczego, żeby się nie zawieść.

ocenił(a) grę na 10
edyta666

10/10 dałem dla To the Moon:) To jest forum tej gry. A bird story ma u mnie 5. A oczekiwałem chociaż w połowie tego, czego doświadczyłem przy To the Moon. Ta gra mnie oczarowała swoją fabułą i muzyką do tego stopnia, że chociaż minął ponad rok to wciąż siedzi mi w głowie i chyba nie wyjdzie z niej do końca życia. Przeszedłem wiele gier w życiu i podobnie jak przeczytałem w pewnej recenzji wiem, że żadna już prawdopodobnie nie będzie tak dobra. Ale jednak mam nadzieje że cuda się zdarzają:) A Bird story ma dobrą muzykę do której pewnie wrócę i na tym koniec. Wiadomo że w tego typu grach które są ograniczone graficznie, można się wybronić jedynie fabułą. A tutaj nic mnie nie rozśmieszyło, nie wzruszyło i nie pozostawiło z przemyśleniami. Pozostaje jedynie czekać na To The Moon 2.

ocenił(a) grę na 9
tsw90

A grałeś w inne gry tego twórcy? Ma ich ze 3.

ocenił(a) grę na 10
edyta666

Słyszałem o Quintessence i The Mirror Lied, ale nie miałem jeszcze okazji pograć. Nadrobię to prędzej czy później:)

ocenił(a) grę na 9
tsw90

I jeszcze Do You Remember My Lullaby. Też mam w planach pograć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones