PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643537}
8,5 3 314
ocen
8,5 10 1 3314
To the Moon
powrót do forum gry To the Moon

Muzyka

ocenił(a) grę na 10

Podobał wam się podkład muzyczny w tej grze ?
Mnie muzyka bardzo się podoba. Jest genialnie dopasowana do każdej sytuacji. Buduje wspaniały nastrój, tworząc że czasami trzymała mnie w napięciu :]

ocenił(a) grę na 10
Beny97

Gdyby nie było tej muzyki gra nie zostałaby odebrana tak pozytywnie - zbudowała klimat pod opowieść (która jest prawie pozbawiona efektów dźwiękowych i dubbingu) więc musiała przejąć na siebie całą ekspresję.

Tak, przypadła mi do gustu.

Martin von Carstein

mozna znalezc na chomiikowni wempeczy

ocenił(a) grę na 5
Beny97

Gdyby nie muzyka gra dostałaby ode mnie 2/10 jedyny genialny element tej "gry".

ocenił(a) grę na 9
pa1nercio

Nie ma fabuły, tylko napierdzielanie.

ocenił(a) grę na 10
Beny97

Muzyka - świetna, długo jeszcze zapada w pamięć, wzrusza i zachwyca... Czekam z niecierpliwością na kontynuacje tej gry i najbliżej czekającą nas premierę "A Bird Story", nawiązującą do 2. części "To the Moon" ;-)

ocenił(a) grę na 10
Beny97

Tworzy niesamowity klimat, została wykorzystana w idealny sposób, dzięki niej gra bardzo zyskuje.

ocenił(a) grę na 8
Beny97

Muzyka zdecydowanie dołożyła się do budowania emocji, ale momentami trochę za bardzo się zapętlała i nudziła. ale i tak Laura Shigihara FTW

ocenił(a) grę na 10
Beny97

Zgadzam się w 100%. Muzyka genialnie buduje nastrój w tej produkcji.

Beny97

jakby ktoś szukał ścieżki to jest na stronie freebird games za niecałe 5$ - 50% dochodów z tych ścieżek idzie na cele charytatywne :)
http://freebirdgames.bandcamp.com/album/to-the-moon-ost

Beny97

Uwielbiam słuchać tej muzyki i razem z moim chłopakiem uczymy się grać na cztery ręce na pianinie "Dla River" ;) Cudowna muzyka!!

Beny97

Piękne. Rzadko jaka muzyka zapada mi w pamięć jak z tej gry, "Dla River"... Podobnie miałam tylko z grą "The last of us".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones