PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643537}
8,5 3 314
ocen
8,5 10 1 3314
To the Moon
powrót do forum gry To the Moon

Własnie ukończyłem grę (teraz się katuje soundtrackiem). Nie żałuje, że ją kupiłem, bo na prawdę warto wydać te parę
groszy. Przechodząc jednak do pytania - umknął mi jeden wątek - River zaczęła maniakalnie robić króliki, po tym jak
Johny wyznał jej coś z przeszłości. Potem w młodszych latach, rozmawia z Nicholasem w stołówce, o tym - co to było?
Nie daje mi to spokoju :)

yagiel

Johnny z początku chciał zagadać do Riven z egoistycznych pobudek. Wiedział, że dziewczyna jest inna, a on sam miał wrażenie, że jest częścią tłumu. Poprzez zaprzyjaźnienie się z nią, chciał dążyć do tej "inności"; prawdziwa miłość przyszła dopiero z czasem. Właśnie to jej wyznał na klifie.

ocenił(a) grę na 10
Idefiksio

Przy czym istotne jest to, że ona wtedy pojęła, że on nie pamięta ich spotkania na festynie (co było spowodowane beta-blokerami, które brał po śmierci brata).
Dlatego robiła te króliki i wypytywała go o nie - miała nadzieję, że sobie przypomni.

ocenił(a) grę na 9
jsx

Ich spotkanie na festynie było chyba najbardziej wzruszającym momentem w grze właśnie przez to, że wiele się wyjaśniło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones