PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612838}
7,1 852
oceny
7,1 10 1 852
Tom Clancy's Rainbow Six Vegas
powrót do forum gry Tom Clancy's Rainbow Six Vegas

Błyskotka Ubi

ocenił(a) grę na 10

bardzo dobra gra, dużo broni, ciekawe misje, najlepsza moja strzelanka

ocenił(a) grę na 8
RAMMSTEINRULEZ

Jestem za ale moim zdaniem nie jest to tylko strzelanka a raczej strzelanka mająca aspekty strategii.
Typowymi durnymi strzelankami są Queki a w R.S.V. musimy opracować plan jak ukatrupić bandziorów czy też pomyśleć gdzie się schować lub jak ich zaiść i załatwić po cichaczu.

ocenił(a) grę na 9
RAMMSTEINRULEZ

Ua panowie. Omal bym­ przeoczył ten­ tytuł. Ogromne­ pokłady­ grywalności.­ Intuicyjne­ sterowanie, brak­ liniowości,­ kapitalna opcja z­ wydawaniem rozkazów­ naszej drużynie,­ która zawsze nam­ towarzyszy w grze.­ Gra mnie bardzo­ wciągnęła. Jedynie­ mam zastrzeżenia do­ interwału między­ checkpointami.­ Zapis mógłby­ odbywać się­ częściej bo jak za­ szybko polecimy do­ przodu to czeka nas­ pewna śmierć.­ Taktyka to­ umiejętne­ zarządzanie naszą­ drużyna (łał­ odkrywcze prawda?­ :>) i co mi się­ podoba przyklejanie­ się do ścian (PPM).­ Gdy jesteśmy­ "przyklejeni"­ wychylamy się­ ("a"+"d") i atak.­ Do tego dochodzi­ opcja śledzenia­ położenia­ przeciwników na­ mapie (TAB).­ Ciekawe rozwiązanie­ z otwieraniem drzwi­ przez naszą­ drużynę. Mamy do­ wyboru zwykłe­ otwarcie i­ czyszczenie, gaz­ dymny oraz granat­ oślepiający. Gaz­ dymny to dobre­ combo z termowizją­ ale nie używam bo­ podczas tego trybu­ czuje się jak­ cyklop i widok jest­ tak nienaturalnie­ zawężony -->http://img831.images­hack.us/img831/3214/­r6vegasgame201104071­256.jpg. A normalny ten sam­ widok prezentuje­ się następująco -->http://img825.images­hack.us/img825/3214/­r6vegasgame201104071­256.jpg Jak na razie­ 8/10

Mnie wciągnęła na­ maxa. Właśnie­ skończyłem. Jestem­ z niej bardzo zadowolony. Taktyka­ to wysyłanie na­ krótkie odległości­ naszego oddziału­ żeby badali­ sytuację tudzież­ identyfikacja­ położenia wroga,­ nie za daleko aby­ można było ich­ podleczyć w razie­ sytuacji jak padnie­ dwóch. Jak padnie­ jeden dajemy­ komendę temu­ drugiemu aby go­ leczył i jazda.­ Strzela się­ wyśmienicie.­ Podciągam ocenę o­ jeden punkt czyli­ wychodzi pełna­ dziewiątka. Do tego­ w grze są bardzo­ ładne zróżnicowane­ lokacje. Na prawdę­ ładnie to wszystko­ wygląda. Daje 9 bo­ emocje były spore z­ faktu na to, że­ checkpointy są w­ takim średnim­ raczej interwale i­ trzeba być­ skupionym :). Klucz­ do sukcesu w tej­ grze to nie­ śpieszyć się :)­ Trochę inna taktyka­ gry niż w reszcie­ FPSów gdzie można­ ciąć do przodu i­ wystawiać się przez­ dłuższy czas na­ obrażenie.­ Ciekawy myk­ miałem w tej grze­ jak trzeba było­ otworzyć zawory­ powodziowe a­ Zaporze Hoovera.­ Uruchamiał je jeden­ członek naszej­ drużyny a ja z tym­ drugim miałem­ odeprzeć nalot­ przeciwników.­ Ciągle mi się nie­ udawało. Reload­ chechpoint i tak do­ zaj$%ania :// Ale­ po kilku próbach­ ataku z innego­ położenia­ zauważyłem, że­ także otwiera mi­ się garaż viza wi­ tej budki­ dyspozytorskiej i­ wychodzą­ przeciwnicy :))) i­ to oni ciągle­ rzucali granat do­ budki LOL a ja tego­ nie widziałem bo­ się skupiałem na­ pierwszej fali­ hehe Polecam­ grę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones