Błyskotka Ubi

bardzo dobra gra, dużo broni, ciekawe misje, najlepsza moja strzelanka

  • Jestem za ale moim zdaniem nie jest to tylko strzelanka a raczej strzelanka mająca aspekty strategii.
    Typowymi durnymi strzelankami są Queki a w R.S.V. musimy opracować plan jak ukatrupić bandziorów czy też pomyśleć gdzie się schować lub jak ich zaiść i załatwić po cichaczu.

  • Ua panowie. Omal bym­ przeoczył ten­ tytuł. Ogromne­ pokłady­ grywalności.­ Intuicyjne­ sterowanie, brak­ liniowości,­ kapitalna opcja z­ wydawaniem rozkazów­ naszej drużynie,­ która zawsze nam­ towarzyszy w grze.­ Gra mnie bardzo­ wciągnęła. Jedynie­ mam zastrzeżenia do­ interwału między­ checkpointami.­ Zapis mógłby­ odbywać się­ częściej bo jak za­ szybko polecimy do­ przodu to czeka nas­ pewna śmierć.­ Taktyka to­ umiejętne­ zarządzanie naszą­ drużyna (łał­ odkrywcze prawda?­ :>) i co mi się­ podoba przyklejanie­ się do ścian (PPM).­ Gdy jesteśmy­ "przyklejeni"­ wychylamy się­ ("a"+"d") i atak.­ Do tego dochodzi­ opcja śledzenia­ położenia­ przeciwników na­ mapie (TAB).­ Ciekawe rozwiązanie­ z otwieraniem drzwi­ przez naszą­ drużynę. Mamy do­ wyboru zwykłe­ otwarcie i­ czyszczenie, gaz­ dymny oraz granat­ oślepiający. Gaz­ dymny to dobre­ combo z termowizją­ ale nie używam bo­ podczas tego trybu­ czuje się jak­ cyklop i widok jest­ tak nienaturalnie­ zawężony -->http://img831.images­hack.us/img831/3214/­r6ve gasgame201104071­256.jpg. A normalny ten sam­ widok prezentuje­ się następująco -->http://img825.images­hack.us/img825/3214/­r6ve gasgame201104071­256.jpg Jak na razie­ 8/10

    Mnie wciągnęła na­ maxa. Właśnie­ skończyłem. Jestem­ z niej bardzo zadowolony. Taktyka­ to wysyłanie na­ krótkie odległości­ naszego oddziału­ żeby badali­ sytuację tudzież­ identyfikacja­ położenia wroga,­ nie za daleko aby­ można było ich­ podleczyć w razie­ sytuacji jak padnie­ dwóch. Jak padnie­ jeden dajemy­ komendę temu­ drugiemu aby go­ leczył i jazda.­ Strzela się­ wyśmienicie.­ Podciągam ocenę o­ jeden punkt czyli­ wychodzi pełna­ dziewiątka. Do tego­ w grze są bardzo­ ładne zróżnicowane­ lokacje. Na prawdę­ ładnie to wszystko­ wygląda. Daje 9 bo­ emocje były spore z­ faktu na to, że­ checkpointy są w­ takim średnim­ raczej interwale i­ trzeba być­ skupionym :). Klucz­ do sukcesu w tej­ grze to nie­ śpieszyć się :)­ Trochę inna taktyka­ gry niż w reszcie­ FPSów gdzie można­ ciąć do przodu i­ wystawiać się przez­ dłuższy czas na­ obrażenie.­ Ciekawy myk­ miałem w tej grze­ jak trzeba było­ otworzyć zawory­ powodziowe a­ Zaporze Hoovera.­ Uruchamiał je jeden­ członek naszej­ drużyny a ja z tym­ drugim miałem­ odeprzeć nalot­ przeciwników.­ Ciągle mi się nie­ udawało. Reload­ chechpoint i tak do­ zaj$%ania :// Ale­ po kilku próbach­ ataku z innego­ położenia­ zauważyłem, że­ także otwiera mi­ się garaż viza wi­ tej budki­ dyspozytorskiej i­ wychodzą­ przeciwnicy :))) i­ to oni ciągle­ rzucali granat do­ budki LOL a ja tego­ nie widziałem bo­ się skupiałem na­ pierwszej fali­ hehe Polecam­ grę!

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: