PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606954}
7,7 4 596
ocen
7,7 10 1 4596
Tomb Raider: Anniversary
powrót do forum gry Tomb Raider: Anniversary

Ludzie!

ocenił(a) grę na 10

Jak w temacie- ludzie! Co się z wami dzieje? Nikt nie pisze, a na pewno ktoś gral ;p.

użytkownik usunięty
madeleine_eadig

Pytanie kto nie grał
To najlepszy Tomb Raider, moja ulubiona część

użytkownik usunięty

Patrząc na to w co grałaś mógłbym oddać ci serce hehe :)

ocenił(a) grę na 10

Jeśli o mnie chodzi to Anniversary jest najlepszym Tomb Raiderem od Crystal Dynamics, ale jeśli wziąć też pod uwagę gry stworzone przez Core, to moim numerem jeden jest Angel of Darkness.
A co do serca to chętnie przyjmę, zawsze się przyda drugie w razie czego ;).

użytkownik usunięty
madeleine_eadig

Ja najbardziej lubię Anniversary , legend , a z klasyków moim typem jest Dagger of Xian:)

ocenił(a) grę na 10

Legend to ja nie cierpię, a z klasyków to niestety nie za wiele przeszłam (tak własciwie żadnego do końca) ale z tego co zdążyłam liznąć to The Last Revelation i jedynka są jak dla mnie najlepsze :).

ocenił(a) grę na 10

A w Dragon Age grałeś?

użytkownik usunięty
madeleine_eadig

niestety nie:(

ocenił(a) grę na 10

To gorąco polecam, jeśli gustujesz w klimatach RPG i fantasy :).

użytkownik usunięty
madeleine_eadig

a czemu tak nie lubisz legendy?
mnie się grało miło w nią choć bardzo krótka i łatwa

ocenił(a) grę na 10

Co do Legendy to, poczynając od fabuły, wszystko mi zalatuje kiczem. Nawet grafika jest pełna cukierkowatości, a już wątek rodzinny to jak dla mnie gwoźdz do trumny. Poza tym w Legendzie nie ma ani jednej postaci, której losem bym się przejęła czy zainteresowała, bohaterowie z papieru i napisani tak, że po dwóch dniach się o nich zapomina.
Transformacja Lary w cukierkową, elokwentną pannę też jakoś mi się nie spodobała. A zresztą, w Legendzie wszystko się dzieje szybko i po najmniejszej linii oporu, co już w ogóle nie pomogło mi się wczuć w tą grę.
Oczywiście jest to tylko moja opinia i szanuję zdanie innych, ale po prostu nie lubię Legendy i tego nie zmienię.
A co do TESów to oprócz Skyrima grałam jeszcze w Obliviona, Morrowinda też miałam w planach ale coś nie pykło... może kiedyś. Słyszałam, że Morrowind to najlepszy TES, więc czuję się bardziej niż zachęcona do zagrania pewnego, pięknego dnia. Jednak jak na razie jestem pochłonięta Dragon Agiem, więc nie mam pojęcia, kiedy odpalę Morrowinda :).

madeleine_eadig

Przedział wiekowy Legendy to 12+, więc nie spodziewaj się gry na poziomie Underworld czy Anniversary.

ocenił(a) grę na 10
Ofeflia

Co racja to racja, ale Legenda to ostatecznie Tomb Raider i na tym polu zawodzi...

madeleine_eadig

Mi się bardzo podobała, zwłaszcza takie elementy jak stały kontakt Lary z Zipem i Alisterem czego zabrakło w następnych częściach. Grając w Underworld widziałam dwa minusy, mianowicie zbyt duża ilość pająków oraz wspomniana cisza :)

ocenił(a) grę na 10
Ofeflia

Jak dla mnie ten swoisty klimat osamotnienia jest w Tomb Raiderze niesamowity, dzięki temu pikawa non stop biła mi niespokojnie, cały czas się obawiałam że coś mi może zza rogu wyskoczyć w najmniej spodziewanym momencie i to było świetnym elementem Tomb Raidera, już nie wspominając o genialnej muzyce, która tą atmosferę tajemniczości podkreślała. Gdakanie Zipa i Alistera (którego nawiasem mówiąc nie trawię) w Legendzie po prostu doprowadzało mnie do szału... Ale jak to się mówi- ilu ludzi tyle opini, i tego się trzymajmy :).

madeleine_eadig

Nie no np. grając w Underworld (Meksyk) nawet podobała mi się ta cisza. Deszcz, burza, wyskakujące pantery i tajemnicza muzyka... było fajnie dopóki nie zjechałam do podziemi :P

użytkownik usunięty
madeleine_eadig

a grałaś tylko w Skyrim czy też w morrowind?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones