PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606954}
7,7 4 596
ocen
7,7 10 1 4596
Tomb Raider: Anniversary
powrót do forum gry Tomb Raider: Anniversary

Ktoś powie jak go zabic, wiem jak to zrobic , ale może ktoś coś dopowiedział i wiedziałabym więcej. Nie mogę go zabic, cały czas mi umyka i chciałabym znac wasze strategie.

victory15

Dziś przeszłam , państwu już podziękuję .

ocenił(a) grę na 9
victory15

A nie czujesz satysfakcji, że dokonałaś tego bez pomocy ;)

reese

Czuję , ale co się na wkurzałam to mi się teraz w żołądku odkłada ; )

ocenił(a) grę na 9
victory15

Ten tyranozaur to i tak pikuś w porównaniu z centaurami.

reese

Centaury przeszłam w dwa dni , męczyłam się tylko na końcu z tym potworem bez ręki .

ocenił(a) grę na 9
victory15

Ten nie był taki zły. Po pierwszym razie jak już obczaiłem o co chodzi poszło gładko. Centaury jednak największym problemem były ale to dlatego, że późno skleiłem o co z tą tarczą chodzi ;)

ocenił(a) grę na 9
reese

Wszystko trzeba robić sposobem na centaury są tarcze. Nie wiem czemu ale 80% ludzi których znam i którzy grali w TRA ma problem z tyranozaurem? On jest praktycznie na samym początku gry i nie jest chyba aż taki specjalnie trudny do pokonania. Do tego wystarczą zwykłe pistolety. Jego też trzeba pokonać sposobem, wystarczy ok. 3-4 razy nakierować go na takie kolczaste wały i już- sam się praktycznie zabije. Takie trudne? A nawet jeżeli ktoś tego nie wie to wystarczy trochę w niego postrzelać żeby poziom adrenaliny mu się podniósł i wtedy dawać mu po jednym strzale między oczy. Trwa to ok. góra 5 min. bez wałów a z wałami ze 3min.

Ancksunamun

no, niestety, takie trudne :-( Ja też nie potrafię sobie poradzić i przez to gra została zawieszona na miesiąc- po prostu mnie wkurzyla..

ocenił(a) grę na 8
victory15

http://www.gamespot.­com/pc/adventure/tom­braider10thanniversa­ryedition/show_ms gs.­php?topic_id=m-1-417­75438&pid=934023 Dopiero ten opis­ mi wyjaśnił jak­ robić uniki.­ Chryste :/ Teraz­ T-Rex poszedł jak­ po maśle. Tylko­ czemu nie było­ żadnego­ wprowadzenia,­ jakiegoś hintu jak­ robić unik. No­ ku... żebym musiał­ szukać w googlu jak­ wykonać "Adrenaline­ dodge". Nieładnie­ panowie.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

http://www.gamespot.com/tomb-raider-anniversary/forum/adrenaline-dodge-41775438/

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Good s$%t! 8/10 ale­ nie lubię takich­ momentów jak ten­ -->http://www.youtube.c­om/watch?v=VUga5YrQG­uI&playnext=1&list=P­L2BE5DB5D8D760 3D5 gdzie można się­ zapierdzielić­ śmiechem ;//­ Okazuje się, że­ trzeba było wykonać­ dwa podwójne­ przesunięcia. Tylko­ jak do tego dojść?­ No wiem, że należy­ patrzeć na te­ symbole -.0 ale to­ nie trybi hehe­ Fail. Gra jest­ dobra, nieźle­ zaprojektowane­ poziomy. Kilka ku$%­ poleciało­ (szczególnie­ podczas końcowej­ wspinaczki w­ piramidzie! ahh)­ ale nie przeszkadza­ mi to bo całościowo­ ten Tomb Raider­ zdaje egzamin.­ Miałem jeszcze mały­ zgrzyt w kopalni­ ale to przemilcze­ :P hehe Polecam bo­ gra długa (Mi­ zajęło przejście­ TR:A w 13h 20m) i­ sporo zabawy­ tudzież chwilowego­ wku$%enia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones