PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606953}
6,1 1 925
ocen
6,1 10 1 1925
Tomb Raider: The Angel of Darkness
powrót do forum gry Tomb Raider: The Angel of Darkness

A to dlatego, że produkcję tej gry przejęła inna firma...A zapowiadało się tak dobrze...
Szkoda.

ocenił(a) grę na 5
yamaha299_fw

mówiąc "firma" masz oczywiście na myśli "deweloper". bo z tego, co mi wiadomo, TR 1-6 miał Core Design? sorry, jeśli coś kręcę

chinese_bomb_vol2

Firma = deweloper oczywiście ;)
1 - 5 córkę design, a ta niestety inna ;( ta część Lary to kicz
( mówi to fan serii gier Lary Croft )

ocenił(a) grę na 5
yamaha299_fw

ok, w takim razie wierzę na słowo :D dzięki za odpowiedź, sama jestem megafanką, pykam w Larę już z 10 lat

yamaha299_fw

TR 1-6 tworzyło Core Design, od Legend wzwyż Crystal Dynamics.

ocenił(a) grę na 5
yamaha299_fw

TRAOD było kiepskie grafika, sterowanie...na plus zasługuje fabuła, która jest najdojrzalsza ze wszystkich części...poziomy w Paryżu były zniechęcające ale jak już trafiliśmy do Luwru robiło się już lepiej

siwulec83_3

Fabuła była najlepsza ze wszystkich części i zmarnowali taki potencjał.

ocenił(a) grę na 5
yamaha299_fw

szkoda szkoda The Last Revelation<moim zdaniem najlepsza część gry> i TRAOD najlepiej opowiedziana historia. Szkoda, że nie pociągnęli dalej historii Lary... tylko pojawił się remakę a legend i underworld to przygody sprzed części 4 a teraz w ogóle totalny restart marki będzie

siwulec83_3

Wiem, w sumie bardzo dobrze, że robią restart, ale to może być też zakończeniem całej serii tomb raidera, czego nie chcę :).

ocenił(a) grę na 5
yamaha299_fw

No tak widziałem filmiki zapowiada się rewelacyjnie ale kurczę boję się tej nowej Lary, że straci na klimacie....rozumiem że trzeba markę odświeżyć aby zdobyć więcej fanów ale ja po cichu liczę że wrócą do starej dobrej Lary z części 1-5:)

siwulec83_3

Z tego co mówli " nowa " lara ma mieć nie wiele wspólnego ze " starą ". Ma to być niezależny system sterowania, celowania, poruszania się i podobno skoków... Nie będzie autocelowania, trzeba będzie nabywać umiejętności od początku, a nie będzie to wiedziała odrazu. Ja też mam małą nadzieję, że na tej części nie skończy się lara.

ocenił(a) grę na 7
yamaha299_fw

Też mam taką nadzieję :)

ocenił(a) grę na 7
yamaha299_fw

Rzeczywiście. Można powiedzieć- ciekawa fabuła, okropne sterowanie.

ILOVES

Fabuła rewelacyjna, lecz oprawa graficzna, sterowanie
zepsuło wszystko...

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Właśnie że najlepsza część. Spędziłem w niej wiele mile spędzonych godzin. Wy to jesteście niektórzy idiotami, patrzycie na oprawę graficzną...Ludzie , przecież Legend czy Underworld są a) krótkie , a fabuła jest dobra a nie bardzo dobra jak w tym tombie . I dlaczego mają większą ocenę ? Bo aby byście po grafice opiniowali .

GTRcreative

Po pierwsze epitety typu " idioci " to zachowaj dla siebie. Po drugie Nie mówiłem, że fabuła jest zła?! fabuła jest dobra i szkoda, że ją tak zmarnowano. Oprawa graficzna nie była zła, lecz zepsuła cały klimat tomb raidera i to chyba o to chodzi innym ludziom; nie bez powodu ta część ma najniższą ocenę WSZĘDZIE. O sterowaniu i o kamerze nie będę nawet wspominać.

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Zepsuła klimat ? Nie wiem co ty od niej chcesz..I nie wiem co wy chcecie od sterowania jak ono naprawdę jest w porządku. Wiadomo , że nie jest tak dynamiczne jak w nowszych częściach , ale w porównania z innymi TR jest prawie że takie samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones