PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606065}

Uncharted 2: Pośród złodziei

Uncharted 2: Among Thieves
8,6 16 178
ocen
8,6 10 1 16178
Uncharted 2: Pośród złodziei
powrót do forum gry Uncharted 2: Pośród złodziei

Nie wiem czy ludzie się tam ekscytują w tej grze. Fabuła dość mizerna i też nie jest jakoś strasznie długa. Największy plus tej gry to grafika i szum jaki został wokół niej zrobiony. Piąteczką za grafikę, średnią fabułę i łatwe sterowanie.

Damianekkk

Może i fabuła nie jest wysokich lotów jak w "Heavy Rain" ale to gra nie tego typu. Zaciekawila mnie wypowiedź o "łatwym sterowaniu" hehe, a jakie powinno być TRUDNE, czego więcej chcieć w "strzelance"? Chcesz urozmaiconego sterowania, zagraj sobie w "Tekken'a" POZdro. Uncharted 2 = Arcydzieło !

Damianekkk

No każdy ma swoje zdanie i prawidłowo!
Generalnie ja uważam że Uncharted 2 to bardzo dobra pozycja! 8/10 więcej bym nigdy nie dał.
Wiadomo reklama zrobiła swoje.

Damianekkk

mnie też niczym Uncharted nie ujęło, poza grafiką oczywiście. taka dla mnie historyjka do przejscia i zapomnienia. tym niemniej fajnie zrobiona

fisher

Grafiką?! 3 lata młodszy Crysis jest duuużo ładnieszy. Ukonsolowione niewiadomo co, nie zasługuje na PC

ocenił(a) grę na 10
czapel3

uwielbiam wypowiedzi pecetowców na temat gier konsolowych ;D Uncharted 2 jest jedną z najlepszych gier w jakie grałem ;) grafika, gameplay czy widoki są na najwyższym poziomie. Ta gra jak dla mnie nie ma sobie równych i jeśli miałbym ją ocenić to byłoby to 10-/10 bez gadania. Czekam z niecierpliwością na Uncharted 3 bo gra będzie zajebista kto jak kto ale Naughty Dog tak jak i Rockstar robią najlepszej jakości gry i nie zawiodą ;) Więc pozdrawiam pecetowców grajcie sobie w WoWa. Pozdrawiam ;)

kumalski4

Masz sporo racji, osobiście mam i konsolę (od której stroniłem) i pc. Czasami mam wrażenie, że tak jak w polityce skrajni pecetowcy nie dostrzegają wartości gier konsolowych i ich wpływu na rynek. Gdyby nie rozwój gier takich jak właśnie U:1 i ich wpływ na optymalizację silników graficznych to nawet Crysis by się ciął na 6gb ramu i karcie graf. 1gb.

ocenił(a) grę na 10
OgnistyJoe

Ale dlaczego tak jest? Wykluczam zazdrość, bo przecież konsole nie są jakimś wybitnie ekskluzywnym dobrem (choć fakt gry są drogie).

Uncharted jest doskonałym przykładem na to, że Konsole są nadal potęgą jeśli chodzi o "platformówki". Tak filmowej, zaskakującej nagłymi zwrotami w przebiegu akcji gry dawno nie doświadczyłem.

ocenił(a) grę na 8
kumalski4

Tak czy inaczej: Uncharted moim skromnym zdaniem zasługuje na cwane 7/10. A to dlatego, że gra przysłania swoje niedociągnięcia widokami, jakie można w grze uświadczyć. Fatalna praca kamery i system strzelania na poziomie House of the Dead.
Brawa za fajną historię i filmowe zacięcia, ale jak na wizytówkowy tytuł PlayStation 3 to trochę za mało. Lepiej już zabrać się za bardziej dopracowanego dalekiego kuzyna, jakim jest God of War 3.

- <\/> -

ocenił(a) grę na 10
ALittleAnarchist

Kompletnie nie rozumiem Twoich zarzutów, chyba w inne "Uncharted" graliśmy. Nie przypominam sobie bym jakoś wybitnie narzekał na kamerę. Strzelało mi się wybornie.

"system strzelania na poziomie House of the Dead"
O.o Zaskakujące spostrzeżenie.

"jak na wizytówkowy tytuł PlayStation 3 to trochę za mało"

Mógłbym nic na półce nie mieć nic prócz 2ki Uncharted i będę zadowolony. Ta gra to żywa promocja konsoli. Widowiskowa, dynamiczna, ciekawa... Może Drake Indianą nie jest ale osobowościowo zdecydowanie przerasta obcesowego, warczącego Kratosa.

ocenił(a) grę na 8
Kantor

Owszem gra jest o wiele bardziej "zintegrowana" z graczem niż GoW3, głębiej można się zanurzyć w realia, którą Uncharted wokół siebie tworzy. Skupiłem się po prostu na tym, co wg mnie, mogło być ciut lepsze, bo bądź co bądź w oczach wielu miała być to gra "idealna", a jest tylko "prawie majstersztyk". Gra wciągająca, ale nie moge się z Tobą zgodzić w aspekcie stwierdzenia, które wypisałeś: "Mógłbym nic na półce nie mieć nic prócz 2ki Uncharted i będę zadowolony" - stwierdzenie na wyrost mające na celu jedynie do-argumentowanie wysokiej oceny. Każda gra fabularna ma to do siebie, że po pewnym czasie robi się liniowa i nuży, dlatego przydałoby się na półce paru sąsiadów w postaci jakiś sportówek lub erpegów.

- <\/> -

ocenił(a) grę na 10
ALittleAnarchist

"stwierdzenie na wyrost mające na celu jedynie do-argumentowanie wysokiej oceny"
Ależ to nie jest żaden argument, to tylko dosadne wyrażenie entuzjazmu (wcale nie takie dalekie od prawdy).

U2 to po prostu kupa... wyśmienitej zabawy. ;) Ok można narzekać na szlif nawet najdoskonalszego diamentu, ale nadal będzie to produkt cenny. Posiadać PS3 i nie zagrać w tę serię - to powinien być 8 grzech główny.

ocenił(a) grę na 10
ALittleAnarchist

trzeba jeszcze umiec operowac ta kamera. znajomemu tez sie zle gralo, bo nie potrafil na pcozatku jej opanowac. gdy juz mu sie to udalo, gra stala sie jego ulubiona

ocenił(a) grę na 10
czapel3

Tak ,jasne, Crysis to przykład jak nie powinno się pisać gry -wymagania z kosmosu a grafika(w stosunku do wymagań) mierna -w dniu premiery tylko NASA sobie mogła w nią pograć,-fabuła w Crysisie to ,hmmm dno,i może ja sie nie znam,ale Kojima też tak twierdzi(a on chyba się zna :D )

ocenił(a) grę na 10
Damianekkk

Dość mizerna fabuła to jest w mario,a to jest gra przygodowa i fabuła właśnie ma być taka. Najlepsza gra w jaką grałem wciągaaaaaaaaa

ocenił(a) grę na 10
slawek0309

Grałes czy tylko oglądałes na you tube ?
Gra jest praktycznie we wszystkich serwisach oceniana 10/10 i o czym tutaj pisać ?
Najlepsza gra w jaka grałem, zreszta gram do tej pory a juz prawie póltora roku po premierze.
Multi wymiata.
Grafika, fabuła na wysokim poziomie. Gra bez wad.

ocenił(a) grę na 8
Damianekkk

zgadzam się ;D fabuła jest IMO kijowa, 8 daję jedynie za ładną grafikę i za to, że grywalność jest zarąbista :D

ocenił(a) grę na 10
Damianekkk

bu8ahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahaha to żeś doje** ziomek jeden z drugim buhahhahaha weźcie poczytajcie sobie troche po jakiś stronach typu gamespot com ze ta gra jest jedną z najlepszych gier jakie kiedykolwiek powstały, bije na ryj wszystkie serie tomb raidera. ty ziomek lepiej idz se pograj w mario bross ;p pewnie ps3 nie masz zobaczyles filmik z yt z gameplayem w 360p na 15 calowym monitorze czarno białym CRT i myslisz zes krytyk narrA

ocenił(a) grę na 10
Damianekkk

Mam takie wrażenie ,że część ludzi nigdy nie grała w Uncharted 2 a komentują ,ale to pewnie tylko takie wrażenie ;)

użytkownik usunięty
Damianekkk

Damianekkk zdaje mi się że nie grałeś w tą grę. Tylko 5/10?Coś Ci się chyba pomyliło.

Damianekkk

Ja tej grze daje 10/10. Koleś który dał 5 to zapewne woli fabułę w Callu której nie ma :D

ocenił(a) grę na 10
szymas93

Według mnie fabuła jest super jak na strzelanke. Grafika miód, mało która gra ma lepszą. A multiplayer świetnie zrobiony. Dajcie nazwy swoich kont PSN, to popykamy razem.

patryk_roki

Mam pożyczoną konsolę i właśnie zakończyłem U2, teraz wiem czym są 'ekskluziwy' ma konsole,choć niemało czasu minęło nim przyzwyczaiłem się do sterowania padem. Dla mnie absolutnie dycha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones