PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606065}

Uncharted 2: Pośród złodziei

Uncharted 2: Among Thieves
8,6 16 178
ocen
8,6 10 1 16178
Uncharted 2: Pośród złodziei
powrót do forum gry Uncharted 2: Pośród złodziei

Czy opłaca się kupić konsole Playstation 3 specjalnie dla tej gry????

kamcio3

Kupić PS 3, opłaca się. Czy tylko dla tej gry? Na pewno nie, mamy przecież MGS 4, Heavy Rain, God of war, nawet Little big planet. Dodaj do tego czytnik blu-ray i masz coś więcej niż tylko konsolę. Chyba, że żadna inna gra Cię nie interesuje, to wtedy nie polecałbym kupowania konsoli tylko dla Uncharted 2.

użytkownik usunięty
Odurzony

do tej listy dopisałbym jeszcze z exlusive'ów Motor Storm czy serię Killzone. Ponadto kilka innych gier, których nie można zagrać na PC.. m.in. Red Dead Redemption czy nadchodzący wielkimi krokami nowy Mortal Kombat. Po za tym np. Fifa 11 na konsole, a na PC to dalej spora różnica.. chociaż już nie taka jak to było w poprzednich latach.

Ja kupiłem ps3, bo mam sentyment do sony :D
Ale tak to, na ps3, bardzo polecam COD WaW, ze względu na zombie, Red dead redemption :),
LBP, no i odradzam AC botherhood, jedynie na ps3, bo producenci olali ps3 na maksa, jeśli chodzi o tą grę :(
(Gra ma straszną czkawkę, w dużych miastach.)

ocenił(a) grę na 10
kamcio3

Tak, zdecydowanie warto mieć PS3kę tylko po to by zagrać w Uncharted 2: Among Thieves.

Ja bawiłem się fantastycznie.

ocenił(a) grę na 10
kamcio3

Tak

ocenił(a) grę na 10
kamcio3

Ja nigdy bym nie wydał tyle pieniędzy po to tylko żeby zagrać w grę!!
A jeżeli chodzi o Uncharted 2: Among Thieves to najlepsza gra w jaką grałem w życiu i zarazem (najlepszy film) bo gracz ma takie wrażenie.Arcydzieło!!!

ocenił(a) grę na 10
kamcio3

No i nie zapominajmy o Uncharted 3: Drake's Deception premiera już w listopadzie.

Pozdrawiam

kamcio3

Ja szczerze jakoś średnio podchodziłem do tej gry po pierwszej części. Bo pierwsza część jakoś mi nie przypadła do gustu, grafika naprawdę dobra ale reszta pozostawia wiele do życzenia. Za to Uncharted 2 - OMG!!! Zmiażdżył mnie totalnie, przede wszystkim akcją. Grafika, totalna miazga, zdecydowanie najlepsza gra pod względem grafiki. Dosłownie wszystko zostało poprawione to co mi się nie podobało w części pierwszej. Jedna z lepszych gier jakie wyszły ever. Czy warto kupić konsole dla tej gry? Odpowiedź prosta: Oh yeah!!! Poza tym jest dużo exclusivów na PS3, dla których warto kupić tą konsole. MGS4, God of War, Heahy Rain, Killzone 3. No i nadchodzące the Last Guardian czy FF Versus XIII.

ocenił(a) grę na 10
kamcio3

tak

ocenił(a) grę na 10
kamcio3

gra jest wybitna, najlepsza sposrod wszystkich w jakie gralem, a bylo ich niemalo. moj znajomy, ktory nie ma ps3 przychodzil do mnie codziennie w nia grac, az przeszedl cala. podziela moje zdanie, a teraz wraz z nim czekam na premiere trzeciej czesci gry ;) goraco polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones