Uncharted 2: Among Thieves

8,7 14 880
ocen
8,7 10 14880
1 510
chce zagrać
{"type":"film","id":606065,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Uncharted+2%3A+Among+Thieves-2009-606065/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Uncharted 2: Pośród złodziei
 • ostatnia walka była beznadziejna głupia , latanie w koło i tylko strzelanie mogli troszeczkę
  dopracować tą walkę , ale cała reszta to rewelacja , mód w gębie :) ocena na filmwebie jest
  prawidłowa pozdro

 • mofo1990 ocenił(a) tę grę na: 10

  SeBo47 Racja. Walka była prostacka i banalna. Nie zmienia to jednak faktu, że gra jest genialna i na pewno do niej jeszcze wrócę. Na razie zabieram się za trójkę. :D

 • użytkownik usunięty ocenił(a) tę grę na: 10

  SeBo47 Prawda. Studio się nie postarało. Mnie ostatnia misja denerwuje, bo jest typowo zręcznościowa. Przy całej reszcie wypada tak sobie. Ja nie cierpię potworów, a superbossów jeszcze bardziej.

 • dyziorro ocenił(a) tę grę na: 10

  SeBo47 Faktycznie walka z Lazarevicem pozostawia pewien niedosyt......nudnawo i łatwo. Nie zmienia to faktu, że całość jest pierwszoklaśna. Grafika, akcja, muza, dubbing- wszystko na wysokim poziomie. Co więcej, gra ma już prawie 6 lat a przysporzyła mi tyle satysfakcji, że niejedna współczesna produkcja mogła by jej tego pozazdrościć. 10/10

 • returner ocenił(a) tę grę na: 9

  SeBo47 Gry są dobre, ale mają kilka wad.

  Główne wady serii Uncharted i nowszych części Tomb Raider (Legend, Underworld i prequeli 2013 i 2015) to:
  -za dużo strzelania
  -za mało zagadek
  -za proste zagadki
  -brak elementów zręcznościowych. Wspinaczki są pod 8 latków i są automayczne
  -bardzo niski poziom trudności pod względem myślenia i skoków
  -bardzo krótki czas gry

  W tych elementach Tomb raider 1,2,3,4 z lat 1996-1999 te nowsze gry wręcz miażdżą :)
  Tomb raider 1996 i Tomb raider II 1997 to gry wręcz idealne.

 • returner Tomb Raider 3 był już naprawdę miejscami trudny i wymagał sporej cierpliwości. Ludzie nie chcą dzisiaj grać w takie gry, bo też i nie grają tylko nastolatkowie (z mnóstwem wolnego czasu), ale też starsi, którzy chcą usiąść po robocie i się zrelaksować przy padzie.
  Średnia wieku gracza w USA to ~35 lat i to są ludzie, którzy mają kasę, żeby kupować gry. Nastolatkowie mają czas, ale czy pieniądze - niekoniecznie.

 • bambosze_babuni No ale nie bez powodu są wprowadzone poziomy trudności.
  Wziąłem trudny i przeszedłem grę w zasadzie bez żadnej trudności (no ginąłem trochę, ale w żadnym wypadku nie nazwałbym tego poziomem trudnym), a był to mój pierwszy kontakt z serią i poza tym nie byłem przyzwyczajony do grania na padzie. Wyższy poziom można było wziąć dopiero po odblokowaniu.

 • donmaslanoz14 Sprzedało się ponad 6 milionów kopii tej gry. To dobitnie pokazuje, że ludzie chcą grać właśnie w takie tytuły. Dla Ciebie może była za łatwa, dla większości ludzi była w sam raz.

 • bambosze_babuni No ale ja nie mówię że nie xD, rozumiem że starsi gracze chcą się tylko bezstresowo zrelaksować. Dlatego rozumiem np. dlaczego ostatnie części GTA są łatwe. Ale gdy gra zawiera wybór poziomu trudności, to jednak nie rozumiem czemu wysoki poziom trudności jest łatwy.
  Powinien być łatwy dla casualowych i młodszych graczy, oraz wysoki dla ludzi którzy chcą jakiegokolwiek wyzwania. W innym wypadku, cały ten podział jest bezsensowny.

 • Fury77 ocenił(a) tę grę na: 9

  SeBo47 Zgadzam sie w 100% z Toba. Pozdro.