PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609642}

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Uncharted 3: Drake's Deception
8,4 14 991
ocen
8,4 10 1 14991
Uncharted 3: Oszustwo Drake'a
powrót do forum gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Hmm... mogli by zrobić jeszcze na PC i Xbox 360 bo ps3 już nie mam i szkoda mi że nie
mogę zagrać w serię Uncharted :)

ocenił(a) grę na 10
Barges

Na tym to polega Xbox 360 ma swoje tytuły PS3 swoje. Jaki sens miałoby kupienie PS3 gdyby takie gry ja God of War, Uncharted, Killzone, GT5 czy Infamous2 były na inne platformy. Każdy by wolal Ulepszyc kompa i grac w te tytuły na PC :)

Mówisz, że nie możesz zagrać w Uncharted 3 a oceniłes go na 1/10

ocenił(a) grę na 9
eZio89

I jeszcze Motorstorm, Resistance i wile innych, a co do gier tylko na xboxa to nie ma tam żadnych specjanych gier, po za tym xbox jest za tandenty. "Brages" ocenił 1/10 bo jest zazdrosny, ze nie może zagrać w U3.

ocenił(a) grę na 10
Barges

Najlepsza gra roku i nie ma o czym gadać, narazie nie ma gry na takim poziomie jeśli chodzi o grywalność i klimat:) pzdr

ocenił(a) grę na 10
stil_filmweb

Batman:Arkham City ale każdy ma swoje typy jeśli chodzi o GotY :).

ocenił(a) grę na 9
Barges

przeziez xbox to konkurencja wiec jakby mialo wyjsc na te konsole.....

Barges

Właśnie dlatego że jest taka świetna wychodzi tylko na PS3. Dobry exclusive - dobra konsola. Poza tym gdzie Xbox pociągnąłby taką grafikę? Nie ma co, jeśli chodzi o tytuły dedykowane to PS3 bije na głowę wszystkie konsole.

Bardzo świetny Online, Super kampania. Gdyby nie nudnawy początek to byłaby to gra idealna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones