PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612897}
7,0 1 305
ocen
7,0 10 1 1305
Warhammer 40,000: Space Marine
powrót do forum gry Warhammer 40,000: Space Marine

RPG?

ocenił(a) grę na 8

Ta gra to NIE jest RPG. Nie ma tu nawet elementów RPG. To po prostu TPP (ewentualnie
hack'n'slash/shooter TPP). Ale jak zmieniłem to moja propozycja została odrzucona. Oczywiście
podałem źródło. Czy ludzie, którzy są moderatorami gier na FW mają w ogóle pojęcie o grach czy
nie? Ktoś ogarnięty powinien się tym zajmować.

ocenił(a) grę na 8
Hustla

Generalnie, to w multi jest namiastka RPG, poziomy, ekwipunek itp..

ocenił(a) grę na 8
Celin

To, że jedynie w multi są elementy RPG nie znaczy, że gra ma dostać klasyfikację RPG, bo jest to IMO mylące. Wiele nowych FPS'ów też ma poziomy w multi i czy to oznacza, że powinny te gry dostać klasyfikację RPG, bo jest tam zaledwie kilka takich elementów i to nie w single, a jedynie w multi? Bezsens. I weryfikator jeszcze mi rzucił źródłem, które niby podaje RPG. Ja mu podałem źródła, które RPG nie podają. Może w takim wypadku powinien zagrać w grę lub przynajmniej skonsultować to z kimś kto zna się na grach komputerowych. Zupełnie mi się nie podobają te weryfikacje w tym serwisie, bo widzę, że może Ci ludzie mają pojęcie o filmach, ale o grach to już niezbyt.

ocenił(a) grę na 8
Hustla

Zgadzam się z Tobą w 100%, to była tylko uwaga, czemu mogli potraktować to jako grę RPG :) To zwykły slasher, z rolplejem nie ma nic wspólnego oprócz rozwoju postaci jako takiego. Btw, multi to jedyny powód by grać w tę grę, kampania jest dość marna.

ocenił(a) grę na 8
Celin

A mi się właśnie single bardzo podobał :) Przyjemna i prosta sieka.

Hustla

Akurat to jest norma, że jak tylko pojawia się drzewko umiejętności i ekwipunek do wymiany to się wstawia kategorię RPG. To samo jest np w Darksiders, które nie ma nic wspólnego z RPG.

Samo uniwersum idealnie nadaje się na solidny RPG. Wystarczyłoby nawet luźno oprzeć konstrukcję jak w Mass Effect: inkwizytor posiadający preferencje co do odłamu w Inkwizycji(dzięki temu może zyskać premie np do walki z xenos czy demonami), który jest na tropie Chaosu, musi zbierać dowody, konfrontować się z różnymi stronami, na różnych planetach, ma swój własny zespół, na który składa się psyker, serwitor itd. Możliwości są bardzo duże.

ocenił(a) grę na 8
Jaq87

Niedługo ukaże się Warhammer: End Times - Vermintide i niby jest opisane jako "akcja", ale z wyglądu podobne jest do takich RPG'ów jak Dark Messiah of Might & Magic czy serii Might & Magic ;P Czekam. Lubię zarówno RPG jak i gry akcji tak więc jeśli jakościowo będzie dobra to z chęcią obadam.

Hustla

Bardziej przypomina to serię Gothic czy TES, ale to moje subiektywne skojarzenie.
Poza tym, miałem na myśli WH40k, które jednak ma dość wyraźne różnice niż WH ;) stąd porównanie do ME.

ocenił(a) grę na 8
Jaq87

Ah, rozumiem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones