Wheelman

2009
5,5 496
ocen
5,5 10 496
79
chce zagrać
{"type":"film","id":606351,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Wheelman-2009-606351/tv","text":"W TV"}]}

W grze Wheelman będziemy mieli okazję wcielić się w znanego siewcę pokoju i dostarczyciela adrenaliny – Vina Diesela. Tu jako Milo Burik - zawodowy kierowca, z dziką rozkoszą wspomożemy miejscowych gangsterów. Co więcej nasze nie do końca spokojne życie skomplikuje... kobieta z przeszłości. 

Akcja gry na podstawie której powstanie również film, o tym samym tytule, ma miejsce w słonecznej Barcelonie: stolicy dobrych trunków i fantastycznych dzieł architektonicznych Gaudiego, które będziemy mieli okazję podziwiać pędząc z niedozwoloną prędkością! Oczywiście prócz emocjonujących pościgów, weźmiemy udział w prawdziwych wojnach gangów mając w rękach broń dla prawdziwych twardzieli!

W pięknej Barcelonie czeka nas ogromna swoboda działania i interaktywność środowiska. Będziemy mieli okazję zwiedzić najciemniejsze zakamarki miasta, zarówno za kierownicą (niekoniecznie) naszego wozu jak i na piechotę. Oprócz tego będziemy mogli doszczętnie niszczyć to co nam stanie na drodze! Realizm oraz szybka akcja to znaki rozpoznawcze tej produkcji.

opis dystrybutora gry