PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739050}
9,6 26 012
ocen
9,6 10 1 26012
Wiedźmin 3: Dziki Gon Krew i wino
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i wino

Tak trzyma całkiem poziom ale jest gorszy od podstawki i od Serca z kamienia ze względu na :
-przeciwnicy nie stanowią tu problemu nie trzeba się zastanowić jak podejść do walki z nimi
- bohaterowie są dużo słabiej zarysowani
-fabuła zaczyna w pewnym momencie mocno nużyć (nie zmienia faktu że i tak jest b.dobra)
- pełno zapychaczy w postaci "przeczytaj list, idź w wybrane miejsce po skarb"
- mimo pięknych krajobrazów to nie czułam klimatu "krainy wina" w takich miejscach ludzie powinni wydawać uczty itp
Nie zmienia to faktu że gra i tak stoi na wysokim poziomie, ale jak na zakończenie przygód z naszym ulubionym wiedźminem to trochę mnie zawiodła

ocenił(a) grę na 10
Plater1830

Dla mnie lepszy od podstawki i wszystko co przestawiłeś tutaj za wady uważam za zalety (fabuła do której jest wiele zarzutów mi się podobała, bohaterowie czasem irytujący, ale za każdym razem rozumiałem ich motywacje, walka z Detlaffem mi się podobała, znajdźki dla mnie ok, ale i tak się w to nie bawiłem, a Toussaint jest moją ulubioną krainą ze wszystkich wiedźmińskich gier). Nie ma co się spierać, każdemu podchodzi coś innego, ale jednego nie ma co kwestionować - Wiedźmin 3 jako całość to genialne dzieło. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones