gra

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i wino

2016
9,6 25 258
ocen
9,6 10 1 25258
Na prośbę księżnej Anny Henrietty, Geralt przybywa do Toussaint, by zabić bestię siejącą śmierć w okolicy. więcej mniej

gatunek

deweloper

CD Projekt RED

wydawca

CD Projekt

świat

premiera

nagrody

Wiedźmin 3: Dziki Gon Krew i wino
Zwiastun nr 3
Wiedźmin 3: Dziki Gon Krew i wino
Zwiastun nr 2
Wiedźmin 3: Dziki Gon Krew i wino
Zwiastun nr 1
Zobaczcie, jakie zło czai się w sielankowej krainie Toussaint. Premiera drugiego dodatku do "Wiedźmina 3" już za tydzień, 31 maja. 2016-05-24T19:54:29 https://fwcdn.pl/webv/93/81/39381/wiedzmin_3__dziki_gon___krew_i_wino___ostatnie_zadanie___zobacz_wiecej_w_cdp_pl___youtube__1080p_.39381.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/150/739050/wiedzmin_3__dziki_gon___krew_i_wino___ostatnie_zadanie___zobacz_wiecej_w_cdp_pl___youtube__1080p_.vp9.1080p.webm

Weź udział w ostatniej przygodzie Geralta z Rivii i odwiedź Toussaint, odległą krainę nietkniętą przez wojnę, gdzie rozwikłasz przerażającą zagadkę bestii terroryzującej mieszkańców księstwa. Dodatek „Krew i Wino” wprowadza zupełnie nową mapę do eksploracji, ciekawe postaci i potężne potwory - to ponad 20 godzin pełnych mrocznych tajemnic, niespodziewanych zwrotów akcji, romansów i intryg.

na podstawie
Andrzej Sapkowski (postacie) (niewymieniony w czołówce)
dystrybucja
CDP Sp. z o.o.
studio
CD Projekt (wydawca) / CD Projekt RED (deweloper)
tytuł oryg.
Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i wino
inne tytuły
The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine Miedzynarodowe
więcej
W zadaniu "Pieśń rycerskiego serca" Llinos z Metinny, jeden z uczestników turnieju, nosi zbroję wykutą przez Fergusa Graema w zadaniu "Mistrz płatnerstwa" z gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" .
W Krainie Tysiąca Baśni w zamku burzowego olbrzyma natrafimy na ognika, który zaprowadzi nas do miecza wbitego w wygasłe ognisko. Aby go wydobyć, musimy wzniecić ponownie ogień i przyklęknąć. Jest to nawiązanie do znanego motywu z gier "Dark Souls".
Na cmentarzu w Beauclair na nagrobkach możemy znaleźć nawiązania do gier z serii "Warcraft" i "Dragon Age" oraz nawiązanie do postaci Jean-Luca Picarda z uniwersum "Star Treka".
Powiedzieć, że "Krew i wino" to obszerny dodatek do gry, to wyrazić się nad wyraz oględnie. Trudno tak określić ponad 30 – godzinną przygodę, która wprowadza do bogatej wersji podstawowej zupełnie nowe miejsce akcji i masę nowych atrakcji. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych