PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739050}
9,6 26 012
ocen
9,6 10 1 26012
Wiedźmin 3: Dziki Gon Krew i wino
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i wino

witam wszystkich
Jestem Ciekawy od czego Zależy w ostatniej misji dodatku,, Wszędzie dobrze..." Spotkanie Geralta Z Ciri, Yennefer, Tris lub Jaskrem.
Sam dowiedziałem się o tym że zawsze się spotkamy z Jaskrem, jeśli nie wgralismy naszych decyzji z podstawki.
Jeśli zrobiliśmy inaczej, wyborów jest wiele
Sam myślę też że jeśli w podstawce wybierzemy Tris, to w tej misji nie spotkamy yen,a jeśli wybraliśmy Yennefer to Tris nie będzie mogła się pojawić w misji ,, Wszędzie Dobrze..."

a więc Yennefer, Tris, Ciri, Czy Jakieś
Proszę o odpowiedź od czego to zależy i czy jeśli na koniec gry spotkam yen to czy np. Ciri już w Corvo Bianco nie zobaczę??

ocenił(a) grę na 10
AriRecon

Yen albo Triss spotkasz wtedy kiedy wybierzesz jedną z nich natomiast, żeby spotkać Ciri trzeba romansować z obiema w podstawce. A co do Jaskra to trzeba trafić do więzienia z którego on nas wyciągnie.

ocenił(a) grę na 10
jokxer_

Chociaż z Jaskrem to nie jestem 100% pewny. Ja osobiście trafiłem na Yen, gdyż ją właśnie wybrałem w podstawce.

jokxer_

Dziękuję za odpowiedź
Jednak jestem ciekaw czy jeśli będziemy mieli romans tylko z jedną z nich to czy opcje dialogowe z yen czy Tris są ciekawsze niż z Ciri.
To tak jakby twórcy nam mówili że dobrze ze wybrałeś któraś z nich, a jeśli nie to spotkasz
,, tylko" Ciri

ocenił(a) grę na 10
AriRecon

Moim zdaniem to właśnie dialogi z Ciri są najlepsze.

AriRecon

Chciałbym zauważyć pewny błąd cofając się do głównego pytania.Więc jest to tak, Jaskra spotykamy wtedy kiedy w podstawce romansujemy z obiema czarodziejkami, a Ciri nie zostaje cesarzową Nilfgaardu (pod koniec podstawki) wtedy zaś przychodzi Jaskier bo nie ma kto ,następne zakończenie to gdy spotykamy Ciri dzieje się to na skutek objęcia stanowiska cesarzowej Nilfgaardu i nie jesteśmy związani z czarodziejkami lub romansowaliśmy z obiema. Yennefer spotykamy gdy Geralt się w niej buja i tak samo z Triss.

Przynajmniej ja tak to rozumiem czytając parę stron na tym podobne tematy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones