PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608108}
8,6 39 257
ocen
8,6 10 1 39257
Wiedźmin
powrót do forum gry Wiedźmin

POMOCY

ocenił(a) grę na 10

Właśnie skończyłem Wiedźmina 1 na windows xp. Specjalnie go podłączyłem.
Ja mam windows 7 i mi wiedźmin nie działa. A chciałbym jeszcze raz zagrać.
Macie jakieś pomysły ???

ocenił(a) grę na 10
spoko558

Już znalazłem jak to obejść. Temat nieaktualny.

ocenił(a) grę na 10
spoko558

A jak to obejść ??

użytkownik usunięty
Siekiernik_731

Tutaj masz sposób jakiego ja użyłem. Wklejam tekst:
"Komunikat pojawia się, gdy masz jedynie zintegrowaną kartę graficzną lub jeśli używasz laptopa z technologią nVidia Optimus.

Żeby to ominąć w katalogu instalacji gry, w katalogu System znajdź plik witcher.exe (The Witcher\System\witcher.exe) i stwórz do niego skrót. Następnie kliknij na skrót PPM i otwórz Właściwości. W polu Miejsce Docelowe dopisz obok ścieżki do pliku -dontForceMinReqs
Przykład: „..The Witcher\System\witcher.exe” -dontForceMinReqs

Upewnij się, że między ścieżką a parametrem jest spacja. Zachowaj zmiany. Gra powinna normalnie się uruchomić przy użyciu tego skrótu."
Mam nadzieję, że pomoże.

Hej , czy mógłbyś wyjaśnić to nieco jaśniej ? Nie wiem gdzie znaleźć katalogu instalacji gry i wszystkich pliki o których mówisz .

użytkownik usunięty
ploki_fw

O kurde, to mnie zastrzeliłeś. :D Chodzi o Wieśka jedynkę?

użytkownik usunięty
ploki_fw

Nie wiesz gdzie masz zainstalowanego Wiedźmina??? To jak mam Ci pomóc go znaleźć? Jeśli już znajdziesz folder z zainstalowaną grą, to wybierz podfolder"SYSTEM", następnie znajdź plik startowy, mała ikona wilka i napis "witcher". Utwórz skrót do tego pliku, czyli do pliku "witcher", najlepiej na pulpicie, potem dopisz do nazwy tego skrótu: "spacja" (nie pisz spacja, tylko ją wciśnij :D)-dontForceMinReqs. Po prostu spacja ma oddzielić nazwę skrótu od tego, co dopisujesz. Bardziej chyba już nie potrafię uprościć. :)

Dziękuję , dzięki tobie właśnie walczę z Salamandrą :D

użytkownik usunięty
ploki_fw

Cieszę się, że mogłem pomóc. :)

ocenił(a) grę na 10
Siekiernik_731

Ja tak samo :D link ----> http://pl.cdprojektred.com/support/komunikat-dotyczacy-niespelnionych-minimalnyc h-wymagan-systemowych/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones