PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608108}
8,6 39 259
ocen
8,6 10 1 39259
Wiedźmin
powrót do forum gry Wiedźmin

Wybory

ocenił(a) grę na 4

Mam pytanie przechodzę wiedźmina i mam pytanie czy wybory mają wpływ na to jak potoczy się gra
ostatecznie? Tylko proszę mi nie spoilerować, bo jestem na początku gry. :P

ocenił(a) grę na 10
Pawel67_filmweb

Decyzje gracza wpływają na zachowanie bohaterów niezależnych. Wszystkie zachowania, dokonania i uczynki postaci są zapamiętywane przez mieszkańców tego świata. Grałem już 3 razy i myślę nad ponownym zainstalowaniem gry bo jest rewelacyjna. Pamiętaj wiec że cokolwiek zrobisz/powiesz w grze bardzo często oddziałowywuje na fabułę co jest całkiem fajnym pomysłem ponieważ możesz zagrać w ten wspaniały tytuł więcej niż raz. pozdrawiam i życzę miłej gry a ja dzięki Tobie poszukam Wiedźmina chyba nie zdąży się zakurzyć i instaluje.

ocenił(a) grę na 4
Blaise.Lukas.K.

Widzę, że się do czegoś przydałem ;) A więc gra będzie równie ciekawa jak seria Gothic :D Dzięki za pomoc!

ocenił(a) grę na 10
Pawel67_filmweb

nie ma sprawy ja już zainstalowałem i trochę pograłem, poziom mam najwyższy ;p więc rozgrywka jest ciekawa! :)
miłej gry życzę! i pozdrawiam!

Pawel67_filmweb

Ostatecznie zakończenie jest jedno, ale scenariusz wewnątrz gry różni się w zależności od tego jakich dokonasz wyborów. W pewnym momencie będziesz musiał stanąć po którejś stronie. Od tego komu pomożesz zależy też to, kto na końcu pomoże tobie.

ocenił(a) grę na 8
Pawel67_filmweb

Są dość duże różnice zależnie od wyborów, ale tak naprawdę wszystko jest tak samo tylko widziane z innej perspektywy (np.zawsze trafiasz do Wyzimy aloe raz mordujesz elfy a raz ludzi zależnie od tego co wybierzesz). Jednak dopiero w prologu twoje wybory zaczynają naprawdę mieć znaczenie gdyż jest on podsumowaniem całej gry ( o dziwo nawet w nim da się dokonać wyborów). A samo zakończenie ma naprawdę ciekawy choć skomplikowany zwrot akcji (znajdźka u mistrza)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones